Blokada obecnego sezonu i darmowa zmiana nazwy postaci - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 12.06.2016

Blokada obecnego sezonu i darmowa zmiana nazwy postaci

Obecny sezon rankingowy zbliża się ku końcowi i wkrótce zamknięte zostaną wszystkie ligi i dywizje.

Co to oznacza dla graczy:

  •     Po zamknięciu sezonu nie można będzie awansować ani spaść z aktualnej ligi czy dywizji, a pula punktów bonusowych przestanie rosnąć.
  •     Po zablokowaniu lig i dywizji, wciąż można jeszcze wykorzystać pozostałe punkty bonusowe i uczestniczyć w zmaganiach o pozycję w obrębie swojej dywizji, aż do zakończenia sezonu.
  •     Jeżeli walczysz o awans do wyższej ligi, jeszcze masz szansę się załapać. Obecny sezon zostanie zamknięty w poniedziałek, 13 czerwca.

Prosimy pamiętać, że ukryte wskaźniki wykorzystywane do ustalania awansów i spadków wciąż będą aktualizowane po zamknięciu sezonu oraz wykorzystywane do wyszukiwania przeciwników. Jeżeli będziesz grać znacznie lepiej lub gorzej niż średni poziom twojej ligi w czasie blokady, po rozegraniu pierwszego meczu następnego sezonu twoja liga może się zmienić. Wyniki po zamknięciu sezonu wciąż się liczą.

Zamknięcie obecnego oznacza oczywiście, że następny sezon jest tuż za rogiem. W poniedziałek 20 czerwca rozpocznie się 3. sezon 2016. Nagrody za osiągnięcia z sezonu zostaną przyznane, a pule bonusowe zresetowane. Ukryte wskaźniki umiejętności, wykorzystywane w meczach oraz przy ustalaniu pozycji w lidze, zostaną zachowane. Jak już wspominaliśmy na forum, trzeci sezon będzie nieco krótszy, by dać graczom więcej czasu na przygotowanie się do rywalizacji w rankingu WCS Challenger przed mistrzostwami letnimi.
 

Kilka dni przed rozpoczęciem nowego sezonu, darmowa zmiana nazwy postaci w StarCraft II zostanie ponownie dodana do wszystkich kont, dla których funkcja ta nie jest obecnie dostępna. Opcje zmiany nazwy postaci nie kumulują się (co oznacza, że w danym momencie można mieć tylko jedną darmową możliwość takiej zmiany) - więc jeśli rozważacie taki krok, to nie zwlekajcie ani chwili dłużej. Życzymy powodzenia wszystkim, którzy zmierzą się w rozgrywkach pierwszego sezonu i mamy nadzieję, że będziecie się świetnie bawić na nowych mapach. GL HF!

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości