„Durotan” już w księgarniach! - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 18.05.2016

„Durotan” już w księgarniach!

Powieść „Warcraft: Durotan” Christie Golden – oficjalny prequel filmu „Warcraft: Początek” – właśnie trafiła do księgarń. Książka opowiada o zdarzeniach prowadzących wprost do spektakularnych przygód mieszkańców fantastycznych światów przedstawionych w obrazie Duncana Jonesa, którego polska premiera odbędzie się na 10 czerwca. Na film zaprasza sieć kin Multikino  - oficjalny patron medialny książek „Warcraft: Durotan” i „Warcraft. Oficjalna powieść filmu”

W tej oryginalnej opowieści o przetrwaniu, konflikcie i magii czytelnicy przeniosą się do świata Draenoru, gdzie silny i niezależny Klan Mroźnego Wilka musi mierzyć się z coraz surowszymi zimami i malejącą populacją raciczników. Kiedy na Grani Mroźnego Ognia pojawia się tajemniczy Gul’dan i roztacza przed Wilkami wizję nowych, wspaniałych terenów łowieckich, wódz klanu, Durotan, staje przed niezwykle trudną decyzją – porzucić terytorium, dumę i tradycje klanu czy poprowadzić swój lud w nieznane?

Na najbliższe miesiące wydawnictwo Insignis zaplanowało również dwie premiery, które ucieszą produkcji spod znaku firmy Blizzard – jeszcze przed wakacjami na księgarskie półki trafią: „Warcraft” pióra Christie Golden oraz „Illidan” Williama Kinga, czyli opowieść wprowadzająca do zapowiadanej na sierpień gry „World of Warcraft: Legion”.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości