Chromie i Medivh wkrótce pojawią się w Nexusie - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 07.05.2016

Chromie i Medivh wkrótce pojawią się w Nexusie

Dwóch potężnych bohaterów z uniwersum Warcrafta wkrótce dołączy do walk w Nexusie. Blizzard opórcz Chromie i Medivha zaprezentował przy okazji nowe skórki oraz wierzchowce, które będzie można zdobyć w Heroes of the Storm.

Z radością potwierdzamy, że w Nexusie pojawi się dwoje nowych bohaterów:

Chronia – pierwsza przedstawicielka Smoczego Rodu z Azeroth w Nexusie. Chronia to potężna czarodziejka walcząca z dużej odległości, która potrafi naginać czas do swej woli. Ta gnomka o zabójczym potencjale jest bardzo groźnym przeciwnikiem. Chronia przybędzie do Nexusa 17 maja.

Medivh – Specjalista walczący na dystans, wspierający swą drużynę dzięki mocom tajemnym i siejący zniszczenie w szeregach wroga. Potrafi tworzyć portale dla swoich sojuszników i przybierać formę niewrażliwego na ataki Kruka. Dobrze mieć Arcymaga po swojej stronie. Medivh przybędzie do Nexusa 14 czerwca.

Poza tą dwójką w Nexusie pojawi się mnóstwo innych niesamowitych nowości, w tym nowy system rankingowy, wierzchowce, skórki, portrety i o wiele więcej! Zobaczcie wszystkie czekające was atrakcje i poznajcie Chronię oraz Medivha, oglądając nasz najnowszy filmik z cyklu „Wkrótce w Heroes of the Storm”:

 

Bohaterowie Skórki Wierzchowce
Chronia Tyrande Sokole Oko Wilk Żywiołów
Medivh Chronia Królowa Spaczonych Epicki Wilk Żywiołów
                             Medivh Sowi Rycerz Piekielny Koziołek
  Mistrzyni Chronia  
  Mistrz Medivh  
  Nova Trupia Wdowa  


Mamy nadzieję, że ta zapowiedź nowej zawartości przypadła wam do gustu. Do zobaczenia w Nexusie!

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości