Książkowy prequel filmu Warcraft już 18 maja w księgarniach! - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 27.04.2016

Książkowy prequel filmu Warcraft już 18 maja w księgarniach!

Premiera najnowszej książki z uniwersum WarCraft już wkrótce! Fani serii 18 maja będą mogli zagłębić się w najnowszej książce autorstwa Christie Golden, znanej graczom z innych tytułów, które świetnie nawiązywały do gier ze stajni Blizzarda. Wydawnictwo Insignis przygotowało dwie premiery książek powiązane z filmem WarCraft, którego polska premiera odbędzie się 10 czerwca. Zapraszamy do zapoznania się z oficjalną notą prasową wydawnictwa Insignis Media.

10 czerwca na ekranach polskich kin pojawi się długo oczekiwany film Warcraft: Początek. Z tej okazji wydawnictwo Insignis Media przygotowało dwie premiery książkowe ściśle powiązane z filmem.

„Warcraft: Durotan” Christie Golden  to zapierająca dech w piersiach opowieść o wydarzeniach, które zaważyły na losach Klanu Mroźnego Wilka; to pełna magii i pasji historia Durotana, wodza klanu, zmuszonego do podjęcia trudnych decyzji w obliczu rozpadu świata Draenor, ojczyzny orków.

Powieść „Durotan” autorki dobrze znanej wielbicielom uniwersum Warcraft jest oficjalnym prequelem filmu „Warcraft: Początek”. Opowiada o zdarzeniach prowadzących wprost do spektakularnych przygód mieszkańców fantastycznych światów przedstawionych w wyczekiwanym filmie, którego polska premiera odbędzie się na 10 czerwca.

Obrazowi Duncana Jonesa towarzyszyć będą dwie książki: wspomniany „Durotan” (premiera 18.05)  oraz „Warcraft” również pióra Christie Golden. Filmowe powieści to jeszcze nie wszystko, co wydawnictwo Inisignis przygotowało dla fanów produkcji spod znaku firmy Blizzard. Jeszcze przed wakacjami na księgarskie półki trafi również opowieść wprowadzająca do zapowiadanej na sierpień gry „World of Warcraft: Legion”, czyli książka „Illidan” Williama Kinga.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości