Koniec zamkniętej bety Overwatch już 25 kwietnia - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 18.04.2016

Koniec zamkniętej bety Overwatch już 25 kwietnia

Na łamach oficjalnej strony Overwatch pojawiła się informacja o tym, że zamknięte beta testy gry zakończą się 25 kwietnia. Okazją do zapoznania się z grą będą otwarte beta testy gry, które odbędą się w dniach 5-9 maja (od 3 maja dla osób, które zakupią Overwatch w przedsprzedaży).

Zamknięte beta-testy Overwatch dobiegają końca. 25 kwietnia zakończymy fazę publicznych testów i rozpoczniemy przygotowania do własciwej premiery gry!

Chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim uczestnikom zamkniętych beta-testów oraz społeczności Overwatch za udział w tym najważniejszym etapie tworzenia gry. W ciągu ostatnich kilku miesięcy przekazaliście nam mnóstwo niesamowitych opinii. Zebraliśmy olbrzymią ilość przydatnych informacji, które pomogły nam w balansowaniu, dopracowywaniu i doszlifowywaniu naszych bohaterów, map, najważniejszych systemów gry i różnych innych funkcji. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście i nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli zagrać razem ze wszystkimi już 24 maja.

Wideo w języku angielskim.

Pamiętajcie, że będziecie mieli jeszcze jedną szansę na wypróbowanie gry przed premierą w dniach 5-9 maja, podczas otwartych beta-testów na PC oraz konsolach PS4 i Xbox One. Wszyscy, którzy kupią Overwatch w przedsprzedaży do 29 kwietnia, otrzymają wczesny dostęp do otwartych beta-testów od 3 maja. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszej zapowiedzi otwartych beta-testów.

Pytanie: O której skończy się etap zamkniętych beta-testów?

Odpowiedź: Zamknięte beta-testy zakończą się 25 kwietnia około godziny 19:00 czasu polskiego, we wszystkich regionach gry.

Co się stanie po wyłączeniu dostępu do zamkniętej bety?

Kiedy 25 kwietnia nastąpi wyłączenie serwerów, gracze nie będą mogli logować się do klienta wersji beta. Fora zamkniętej bety pozostaną dostępne do piątku 29 kwietnia.

Czy będziecie przyznawać dostęp do zamkniętej bety nowym graczom przed 25 kwietnia?

Nie. Obecnie nie planujemy przyznawania dostępu do zamkniętych beta-testów kolejnym graczom.

Czy między otwartymi beta-testami a premierą będzie jakaś okazja, żeby zagrać w Overwatch?

Otwarte beta-testy będą ostatnią okazją, żeby zagrać w Overwatch przed premierą 24 maja.

Czy postępy z zamkniętych beta-testów zostaną przeniesione po premierze do pełnej wersji gry?

Nie. Obecnie nie przewidujemy przeniesienia postępów graczy z zamkniętych beta-testów do otwartej bety lub premierowej wersji gry.

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości