Darmowy dostęp do wszystkich bohaterów oraz dodatkowe doświadczenie - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 05.04.2016

Darmowy dostęp do wszystkich bohaterów oraz dodatkowe doświadczenie

Takiego wydarzenia w Heroes of the Storm jeszcze nie było! Już w najbliższy weekend wszyscy bohaterowie z Nexusa będą dostępni do gry zupełnie za darmo, a przed kolejny tydzień, gracze otrzymają bonus +50% do otrzymywanego doświadczenia.

Od godziny 19:00 w piątek wszyscy bohaterowie będą dostępni zupełnie za darmo przez kolejne dwa dni! Dodatkowo otrzymacie tygodniową premię +50% do gromadzonych punktów doświadczenia.

Jeśli chcecie skorzystać z tej okazji, zalogujcie się do gry w poniższych przedziałach czasowych:

Weekend udostępnionych bohaterów

8 kwietnia, godz. 19:00 czasu polskiego (we wszystkich regionach) – 11 kwietnia, godz. 19:00 czasu polskiego (we wszystkich regionach)

Premia do doświadczenia

8 kwietnia, godz. 19:00 czasu polskiego (we wszystkich regionach) – 18 kwietnia, godz. 19:00 czasu polskiego (we wszystkich regionach)

Nie zapomnijcie zaprosić kogoś do wspólnego świętowania. Oprócz doświadczenia okolicznościowego wy i wasz znajomy otrzymacie dodatkowo premię 50% za każdy mecz rozegrany w tej samej drużynie!

To idealny moment, aby wskoczyć do gry i znaleźć wśród bohaterów nowego ulubieńca, wypróbować ze znajomymi inne składy drużyn i cieszyć się dodatkowymi punktami doświadczenia!

Źródło: Battle.net

Komentarz (1)

  • Hehe, chyba liczba osób grających się zmniejsza :P
    ~BeLial
    Battlenet Network
    2016/04/05 20:23

Pozostałe nowości