Rozpoczęcie drugiego sezonu rankingowego 2016 - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 05.04.2016

Rozpoczęcie drugiego sezonu rankingowego 2016

Drugi sezon tegorocznych rozgrywek ligowych w StarCrafta II uważamy za otwarty! Zresetowano pulę punktów premiowych oraz rankingi i przyznano nagrody za sezon pierwszy roku 2016. Wyniki za miniony sezon możecie sprawdzić odwiedzając dział „Rankingi” w profilu StarCrafta II.

W sezonie drugim do polu dodaliśmy nowe mapy 1 na 1 oraz 2 na 2. Zanim przystąpicie do gry, koniecznie zapoznajcie się z tym poradnikiem, w którym znajdziecie więcej informacji.

Jak zawsze ukryte rankingi poziomu umiejętności wykorzystywane w meczowym systemie dobierania graczy przenoszą się z jednego sezonu na drugi. Jeśli przed blokadą poprzedniego sezonu uplasowaliście się już w jednej z lig, to teraz wystarczy rozegrać jeden mecz sprawdzający, aby rozpocząć nowy sezon.

Pozycja w rankingu posłuży również do ustalenia miejsc podczas kwalifikacji WCS Challenger 2016 do rozgrywek WCS Circuit Spring Championship w regionie Ameryki Północnej i Europy. Osiągnięcie dobrego wyniku w rankingu tych regionów może pozwolić w zapewnieniu sobie jednego z upragnionych zaproszeń na zawody. Więcej informacji znajdziecie tutaj (odnośnik w j. angielskim).

Na koniec chcemy poinformować, że jesteśmy świadomi problemów, które występują w meczowym systemie dobierania graczy po użyciu przycisku „Opuść ligę”. Wprowadziliśmy drobne poprawki, aby temu zaradzić, a kolejne są już w drodze. Liczymy, że sytuacja niedługo ulegnie poprawie.

GL HF – powodzenia i dobrej zabawy, dowódcy!

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości