Przygoda Kanaiego czeka na Nefalemów - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 23.03.2016

Przygoda Kanaiego czeka na Nefalemów

Blizzard udostępnił przygodę u boku Wielkiego Starszego Kanaiego, który otwiera portal przed śmiałkami chcącymi stawić czoła temu, co kryje się po drugiej jego stronie. Easter Egg jest rozwinięciem eventu udostępnionego jeszcze w ubiegłym roku, w którym to gracze mogą zdobyć Kostkę Kanaiego. Twórcy chcą tym samym uczcić śmierć Kevina „Kanaiego” Griffitha, który pracował jako grafik współtworzący takie tytuł Blizzarda jak Diablo III, Diablo III: Reaper of Souls czy World of WarCraft.

Raz jeszcze w wyłom – przygoda u boku Kanaiego

Płomienie buchają w koksownikach, gdy zbliżasz się do Nieśmiertelnego Tronu, promieniując życiem, którego wszelkie inne przejawy dawno już zostały zduszone w tych zapomnianych ruinach siedziby barbarzyńców. Duch Wielkiego Starszego Kanaiego wstaje i otwiera tajemniczy portal, gestem nakazując ci podążyć swym śladem. Przez cały marzec wszyscy, którzy oddadzą hołd Wielkiemu Starszemu Kanaiemu, będą mogli wziąć udział w ostatniej przygodzie u jego boku.

25 sierpnia 2015 roku wypuściliśmy aktualizację 2.3.0, która wprowadziła Ruiny Seszeronu i ukryty w nich potężny artefakt – Kostkę Kanaiego. Gracze, którzy testowali tę aktualizację na PST, być może pamiętają tajemniczą wiadomość „Jeszcze nie nadszedł właściwy moment”, która czasami pojawiała się przy Nieśmiertelnym Tronie. Ponieważ wprowadzała zamieszanie, postanowiliśmy ją usunąć, nie zrezygnowaliśmy jednak ze specjalnego zdarzenia, z którym była związana. Od tej chwili każdego marca będziecie mogli odwiedzić Wielkiego Starszego Kanaiego, by stawić czoła piekielnym hordom Tego Co Musi Zostać Nienazwane.

Źródło: Battle.net

Blizzard ponadto zaktualizował listę poprawek dla aktualizacji 2.4.1. Kompletny opis znajdziecie czytając artykuł zamieszczony na stronie społecznościowej.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości