Blizzard miesza w klejnotach legendarnych - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 18.03.2016

Blizzard miesza w klejnotach legendarnych

Twórcy Diablo III przyzwyczaili nas do ciągłych zmian w przedmiotach z aktualizacji na aktualizację. Nie inaczej będzie w patchu 2.4.1, w którym to zmian doczeka się część legendarnych klejnotów. W oficjalnym blogu opisane zostały przyczyny, które skłoniły zespół pracujący nad trzecią odsłoną Diablo do przyjrzenia się działaniom klejnotów i zmianie statystyk w niektórych z nich. Zasada działania klejnotów jest stosunkowo prosta, mają one wspomóc ogólną moc bohatera lub efekty użytkowe.

Jak już wspomnieliśmy, niektóre klejnoty nie należały wyraźnie do jednej kategorii, a jeśli należały, nie spełniały swojej funkcji tak jak powinny. Wprawdzie nie aktualizujemy wszystkich legendarnych klejnotów, które mogłyby skorzystać na zmianach (możliwe jest, że w przyszłości zajmiemy się też innymi), jednak niektóre zdecydowanie bardziej wymagały naszej interwencji. Musieliśmy nadać im bardziej sprecyzowane działanie lub dopasować je do rozwijającego się Sanktuarium.

Czytając dalszą część bloga dowiecie się, które klejnoty zostaną zaktualizowane w pierwszym rzucie. Być może w niedalekiej przyszłości deweloperzy dostosują kolejne z nich, jednak na chwilę obecną zaktualizowanymi klejnotami będą Egzekutor, Gogok Szybkości, Mirinae, Łza Gwiezdnej Tkaczki, Siła Prostoty oraz Taeguk. Kompletny opis znajdziecie czytając artykuł Okiem projektantów: Zmiany w legendarnych klejnotach na oficjalnej stronie społecznościowej.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości