Zapowiedź aktualizacji 3.2: zwieńczenia trofeów turniejowych - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 19.03.2016

Zapowiedź aktualizacji 3.2: zwieńczenia trofeów turniejowych

Od czasu wprowadzenia zautomatyzowanych turniejów tysiące graczy osiągnęło zwycięstwo i zdobyło nagrody upamiętniające ich triumfy. Zależy nam na tym, aby kolejne, coraz liczniej trafiające do ich gablot trofea, różniły się od siebie.

Z myślą o tym w aktualizacji 3.2 wprowadzamy pierwsze z wyjątkowych zwieńczeń trofeów w StarCrafcie II, które będzie można zdobyć w charakterze nagród za zwycięstwa w turniejach. Ponieważ zbliża się premiera pierwszego pakietu misji Novy, zaczniemy od mocnego uderzenia – poniżej możecie zobaczyć najnowsze zwieńczenie trofeum.

Po zdobyciu, trofea z nowymi zwieńczeniami trafią do waszej gabloty razem z pozostałymi nagrodami. Znajdą się na nich informacje o randze i czasie turnieju, w którym wygraliście, a wyjątkowe zwieńczenie będzie widoczne w gablocie. Ponadto, jeśli zdobyliście trofeum w bieżącym sezonie, będzie ono widoczne także w samej grze.

Oczywiście to tylko początek – będziemy dalej dodawać nowe zwieńczenia w przyszłych sezonach. Do tego czasu życzymy wam powodzenia w walce o własne nuklearne trofeum Novy!

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości