Tajne operacje Novy – premiera już 30 marca - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 16.03.2016

Tajne operacje Novy – premiera już 30 marca

Na oficjalnym blogu Blizzarda pojawił się nowy wpis dotyczący jednoosobowej kampanii fabularnej do StarCraft II, której premiera odbędzie się już 30 marca 2016.

Premiera pierwszego zestawu misji Tajne operacje Novy, jednoosobowej kampanii fabularnej do StarCraft II, odbędzie się 30 marca 2016.

W pierwszym pakiecie misji Tajne operacje Novy wcielicie się w najlepszego ducha Dominium – agentkę November 'Nova' Terra.  Jako Nova podejmiecie się niebezpiecznych zleceń, które są kluczowe dla przetrwania Dominum: będziecie infiltrować bazy wroga, przechwytywać inwazje planetarne, pozyskiwać eksperymentalne technologie i brać udział w wielu innych, tajnych operacjach.

Na pełną kampanię składa się dziewięć misji, podzielonych na trzy osobne pakiety. Produkcja czerpie z klasycznej rozgrywki StarCraft II, ale dodaje także kilka nowych, niespotykanych wcześniej mechanizmów.

Drugi i trzeci pakiet misji zostaną wydane w dalszej części roku – wkrótce ujawnimy więcej szczegółów na ich temat. Co ważne, wszystkie pakiety misji będą dostępne także dla graczy, którzy nie posiadają gry StarCraft II ani żadnego z oficjalnych rozszerzeń.

Więcej informacji na temat pakietów misji – w tym prezentu w postaci unikalnej skórki oraz portretu ducha za zakup w przedsprzedaży – można znaleźć na odpowiedniej stronie sklepu.

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości