Nowy bohater w Hearthstone - Lady Liadrin - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 15.03.2016

Nowy bohater w Hearthstone - Lady Liadrin

Blizzard postanowił zaskoczyć wszystkich udostępniając nowego bohatera do Hearthstone, którego zdobyć można grając w World of Warcraft. Nie macie się jednak co martwić, wystarczy zdobyć jedynie 20 poziom w popularnym MMO, aby Lady Liadrin zajęła miejsce Uthera jako paladyn w grze.

"Będę ci służyć! Za Shattrath!"

Nowy bohater (a w zasadzie bohaterka) dołącza do was w karczmie – od tej pory możecie w Hearthstone władać mocą Światłości z pomocą paladynki, Lady Liadrin! Poniżej znajdziecie informacje dotyczące jej odblokowania.

Gracze, którzy awansują swoją postać w World of Warcraft do poziomu 20, otrzymają nowe osiągnięcie – „Fledgling Hero of Warcraft” („Nieopierzony bohater Warcrafta”), które odblokuje Liadrin w Hearthstone. Do zdobycia nowej bohaterki i sprowadzenia Światłości do Hearthstone nie jest wymagany abonament w World of Warcraft – wystarczy zalogować się na swoje istniejące konto World of Warcraft i grać.

Warto zauważyć, że choć to osiągnięcie nie będzie przyznawane za przeszłe dokonania, każdy kto awansuje na poziom 20 po 19:00, 11 marca, będzie mógł otrzymać Lady Liadrin.

Po odblokowaniu, Lady Liadrin będzie czekać w kolekcji, pod zakładką Bohaterowie.

Nie masz jeszcze konta World of Warcraft? Rozpoczęcie zabawy jest proste (i darmowe) dzięki Edycji Starter, którą można szybko dodać do istniejącego konta Battle.net.

Tam dom twój, gdzie Hearthstone twoje

Pokaż uczucia, jakie żywisz do szybkiej karcianej akcji w Hearthstone, szarżując po polach bitewnych w Azeroth na majestatycznym Żagiewnym Rumaku (Hearthsteed)!

Ten wspaniały latający wierzchowiec otoczony jest mistyczną, błękitną poświatą – jego kamienna skóra z trudem powstrzymuje zawartą w nim moc! A kiedy zechcesz wzbić się w przestworza, Żagiewny Rumak wypuści eteryczne, błękitne skrzydła, na których poniesie cię ku następnej przygodzie.

Zdobycie tego wyjątkowego latającego wierzchowca jest proste... i daje masę frajdy! Wystarczy wygrać trzy partie w Hearthstone w trybie Pojedynku lub Areny, aby zdobyć osiągnięcie „Na wierzchowca!”. Następnym razem gdy zalogujesz się w World of Warcraft, Żagiewny Rumak będzie czekać na ciebie jako przesyłka w systemie wewnętrznej poczty gry.

Pobierz Hearthstone już dzisiaj odwiedzając stronę playhearthstone.com. Jeśli posiadasz aplikację Battle.net, możesz pobrać Hearthstone przechodząc po prostu do zakładki Gry i klikając na Hearthstone!
Źródło: Battle.net

Komentarz (3)

 • Rozumiem, że jeżeli wbije ten 20 lvl na wersji testowej WOW'a to też dostane? :D
  ~bulletwars
  2016/03/15 19:00
 • Tak. Robisz postac i wraz z achievementem za 20 lvl dostajesz tez ten wyzej wymieniony. Konto trial ma wiele ograniczen (mute, niski gold cap, brak gildii i battle pets), jednak 20 lvl na trialu to i tak kwestia 3-4h dla nowego gracza.
  ~Sevar
  2016/03/16 06:18
 • czy jest to nadal aktualne?
  ~leon
  2016/05/03 14:32

Pozostałe nowości