Zapowiedź nowości do Hearthstone już jutro! - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 10.03.2016

Zapowiedź nowości do Hearthstone już jutro!

Już jutro o godzinie 19:00 będzie miało miejsce specjalne ogłoszenie związane z Hearthstone. Wszystko wskazuje na to, że będzie to dodatek o nazwie Whispers of the Old Gods.

Coś czai się w kącie tawerny. Czy jesteście wystarczająco odważni, aby sprawdzić, co to? Nie obawiajcie się - nie zostaniecie sami! Ben Brode (nasz główny projektant) wraz z Yong Woo (starszy producent) rozpoczną weekendowe mistrzostwa Americas Winter Championship od ogłoszenia, co nowego pojawi się w Hearthstone.

Oglądajcie stream na żywo na Twitch 11 marca o 19:00 czasu polskiego i sprawdźcie co kryje się w zakamarkach tawerny. Aby otrzymać dodatkowe informacje o turnieju Hearthstone Winter Championships, zajrzyjcie na tę stronę i dowiedzcie się więcej.

Aby nie przegapić niespodzianki, upewnijcie się że śledźicie kanał Twitch Hearthstone, dzięki czemu otrzymacie powiadomienie kiedy tylko rozpoczniemy stream. Do zobaczenia!

Źródło: Battle.net

Na łamach serwisu Hearthpwn opublikowano kilka zdjęć reklam, które sugerują, że zapowiedziany w dniu jutrzejszym zostanie dodatek Whispers of the Old Gods.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości