Zapowiedź: Azmodan, Władca Wsadów - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 10.03.2016

Zapowiedź: Azmodan, Władca Wsadów

Blizzard zaprezentował dziś zapowiedź nowej legendarnej skórki, która udostępniona zostanie już 12 kwietnia. Takiego Azmodana jeszcze nie znaliście - Władca Grzechu staje się Władcą Wsadów!

Zgodnie z życzeniem fanów bestia z Płonących Parkietów w końcu dokozłowała się do Nexusa! Już 12 kwietnia pojawi się legendarna skórka Azmodan, Władca Wsadów – razem z nowymi animacjami, dubbingiem, unikalnymi efektami umiejętności oraz zupełnie nowym wierzchowcem: Sztandarem z Mistrzostw!

Przeczytajcie informacje zamieszczone poniżej i zacznijcie zdejmowac wrogich bohaterow perfekcyjnymi rzutami za 3 punkty!

Azmodan, Władca Wsadów pojawi się w trzech opcjach kolorystycznych oraz ze specjalnym wierzchowcem. I tutaj niespodzianka: trzecia z opcji kolorystycznych Azmodana, Władcy Wsadów oraz jego unikalnego wierzchowca zostanie wybrana przez zwycięzcę tegorocznych zawodów Heroes of the Dorm.

Wygrajcie skórkę Azmodan, Władca Wsadów

Weźcie udział w rozgrywkach Heroes of the Dorm Bracket Challenge, by zawalczyć o skórkę Azmodan, Władca Wsadów – pięciuset najlepszych graczy otrzyma Władcę Płonących Parkietów jako dodatkową nagrodę.

Więcej informacji na temat rozgrywek Heroes of the Dorm można znaleźć na oficjalnej stronie.

Wstańcie z ławek i zagrajcie na Płonących Parkietach razem z Azmodanem, Władcą Wsadów!

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości