Siedmiu wspaniałych: World Championship Series 2016 - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 07.03.2016

Siedmiu wspaniałych: World Championship Series 2016

Na oficjalnym blogu Blizzarda pojawił się nowy wpis dotyczący rozgrywek WCS:

Dodatek Legacy of the Void zapoczątkował nową erę e-sportu dla StarCrafta II, w której liczy się przede wszystkim bezustanna akcja i gra o wysoką stawkę. Rozgrywki World Championship Series 2016, które doczekały się zmiany formatu, nie są tutaj żadnym wyjątkiem.
W tym roku oferujemy graczom nowy, ekscytujący sposób na zakwalifikowanie się do zawodów WCS Global Playoffs w postaci bezpośredniego awansu.

Siedem miejsc do zdobycia

W roku 2016 rozegranych zostanie siedem dużych imprez, których zwycięzcy zakwalifikują się bezpośrednio do zawodów WCS Global Playoffs i staną przed szansą na zdobycie tytułu tegorocznego mistrza świata WCS.

Mistrzowie WCS Circuit
Trójka graczy zakwalifikuje się poprzez zawody WCS Circuit Championships, gdzie w trakcie kilkudniowych rozgrywek prawdziwemu sprawdzianowi poddane zostaną ich umiejętności, determinacja i wytrzymałość. Zwyciężyć mogą jedynie ci gracze, którzy wykażą się największym opanowaniem.

Mistrzowie GSL i SSL
Pozostałe cztery miejsca zostaną przyznane za zwycięstwo w rozgrywkach ligowych WCS Korea Leagues – dwa dla graczy z Global StarCraft League (GSL) oraz dwa dla zawodników StarCraft StarLeague (SSL). Każdy sezon tych lig trwa kilka miesięcy i jedynie najlepiej przygotowani gracze mają szanse w starciu ze zdeterminowanymi zawodnikami z Korei.

Pozostałe miejsca
Łącznie w zawodach WCS Global Playoffs weźmie udział 16 zawodników. Pozostałe dziewięć miejsc zostanie przyznanych na podstawie punktów zdobytych w rankingu WCS. Śledźcie więc uważnie starcia graczy przez cały rok, aby dowiedzieć się, kto zdobędzie resztę miejsc.

W trakcie roku będziemy informować was na bieżąco o siódemce graczy, którzy zapewnili sobie miejsca wśród elity. Cykl „Siedmiu wspaniałych” będzie bazą informacji o czołowych zawodnikach w roku 2016.

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości