GSL Code S 2016 Season 1 - 17 luty start! - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 15.02.2016

GSL Code S 2016 Season 1 - 17 luty start!

Już w najbliższą środę 17 lutego, w Korei rozpocznie się długo wyczekiwany pierwszy sezon GSL Code S ! 32 graczy wyłonionych w trakcie rozgrywek GSL Code A przez 2 miesiące walczyć będzie o pulę nagród 153.000$ i punkty WCS.

Code S czyli to co wszyscy fani StarCraft lubią najbardziej, najlepsi gracze, olbrzymie pieniądze, świetna muzyka, oprawa i komentarz w wykonaniu duetu Artosis i Tasteless. System rozgrywek pozostaje niezmienny od wielu lat, 8 grup po 4 graczy w każdej, z których awansuje po 2 graczy, wszystkie mecze rozgrywane w systemie Bo3.

Powracają dobrze wszystkim znani, starzy gladiatorzy, jeden z najlepszych protossów na świecie CJ hero, pozostający od dawna w cieniu, dawniej gwiazda Team Liquid - Hero, super snajper SKT1 - Classic, postrach z KT Rolster - Zest, swoje siły postanowił sprawdzić także Stork, legenda SC: Brood War, który po niespodziewanie pokonał Innovation 3:2 w Code A.
Wśród terran zobaczymy między innymi Alive grającego obecnie dla świeżo powstałego teamu Kespa - Afreeca Freecs, powraca także "robot" z Team Liquid -Taeja, Bbyong i Bunny z Cj Entus. W gnieździe zergów z ciekawszych graczy wymienić należy soO z SKT1, Loosire i Leenocka którzy grają obecnie dla KT Rolster, powracają Symbol i DRG grający wciąż bez teamu.

Same grupy zapowiadają się jeszcze lepiej, już pierwszego dnia w środę w Grupie A zobaczymy pojedynek Taeja vs Zest! w piątek 19 lutego w Grupie B naprzeciw siebie staną Cj hero z Leenockiem oraz Seed z Dream. W Grupie G dojdzie także do kilku dobrych pojedynków pomiędzy Dark, Alive, Loosira i Bbyong.

Kom kibicujecie w tym sezonie? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości