Dziś premiera Diablo Wojna Grzechu Księga Trzecia: Fałszywy Prorok! - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 03.02.2016

Dziś premiera Diablo Wojna Grzechu Księga Trzecia: Fałszywy Prorok!

No i doczekaliśmy się! Dzisiaj na sklepowych półkach zagościł trzeci tom Wojny Grzechu - pozycji wręcz obowiązkowej w zbiorach każdego wiernego fana całej serii Diablo. Wspólnie z firmą Insignis serdecznie zapraszamy do zapoznania się z fragmentem książki.

Dzisiaj premiera ostatniej części trylogii Diablo! „Fałszywy prorok” już w księgarniach! Przeczytaj fragment.

Dzisiaj do księgarń trafia „Fałszywy prorok” Richarda A. Knaaka – czyli trzeci już tom trylogii „Diablo. Wojna grzechu”, cyklu opartym na bestsellerowej, wielokrotnie nagradzanej grze Blizzard Entertainment. W powieści „Fałszywy prorok” czytelnicy znajdą dalsze losy Uldyzjana, bohatera dwóch poprzednich tomów: „Prawo krwi” oraz „Smocze łuski”. Teraz, po upadku kultu Trójcy, Uldyzjan pragnie już tylko uwolnić ludzkość od zgubnych wpływów Katedry Światłości i stojącego na jej czele charyzmatycznego Proroka. Jednak Prorok to w rzeczywistości Inarius, anioł renegat, który uważa, że stworzony przez niego świat należy doń niepodzielnie. Inarius nie zamierza pozwolić, by Sanktuarium wymknęło mu się z rąk. W obliczu zbliżającej się konfrontacji z tak potężnym przeciwnikiem Uldyzjan nie dostrzega, że Inarius nie jest jedynym, który chce zawładnąć światem ludzi.

Zapraszamy do lektury fragmentu książki „Fałszywy prorok”.

Dla wszystkich czytelników fantastyki oraz fanów gry Diablo, którzy jeszcze nie mieli okazji przeczytać poprzednich tomów trylogii „Diablo.

Wojna grzechu” Wydawnictwo Insignis przygotowało specjalną ofertę – wszystkie trzy tomy w rewelacyjnej 69,99 w sklepie Insignis.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości