Blokada 4 sezonu rankingowego 2015 - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 30.01.2016

Blokada 4 sezonu rankingowego 2015

Na oficjalnym blogu Blizzarda pojawił się nowy wpis dotyczący sezonu rankingowego:

4 sezon rankingowy 2015 dobiegł końca, a rankingi zostały zablokowane, aby ustalić ostateczną klasyfikację.

Dla graczy oznacza to, że:

  •     Podczas trwania blokady sezonu nie będą mogli awansować do wyższej ligi lub dywizji – ani spaść do niższej. Ponadto przestanie rosnąć pula punktów premiowych;
  •     Chociaż gracze będą ograniczeni do swojej ligi i dywizji, do końca sezonu nadal mają możliwość rozgrywania meczów o pozostałe punkty premiowe ze swojej puli, a także konkurowania o jak najwyższą pozycję w ramach konkretnej dywizji.

Ukryte rankingi, które są wykorzystywane w przypadku awansów i spadków graczy do stosownych lig, nadal będą wykorzystywane w meczach i pozostaną nieprzerwanie aktualizowane w czasie trwania blokady sezonu. Jeśli więc podczas trwania blokady będziecie sobie radzić dużo lepiej (lub gorzej), niż przewidują to wymogi waszej aktualnej ligi, po starcie pierwszego sezonu 2016 (i rozegraniu pierwszego meczu klasyfikacyjnego) może się okazać, że traficie do innej ligi. Liczy się każdy mecz, który rozegracie na czas obowiązywania blokady.

Pierwszy sezon 2016 rozpocznie się w poniedziałek, 1 lutego. W tym czasie przyznane zostaną nagrody za poprzedni sezon i nastąpi wyzerowanie puli punktów premiowych. Gra będzie nadal dobierała graczy do meczów i klasyfikowała do lig na podstawie wyników z poprzedniego sezonu.

Na początku nowego sezonu dodamy także opcję darmowej zmiany nazwy postaci w StarCrafcie II dla wszystkich kont, na których funkcja ta nie jest obecnie dostępna. Opcje zmiany nazwy postaci nie kumulują się (co oznacza, że w danym momencie można mieć tylko jedną darmową możliwość takiej zmiany) – radzimy więc spieszyć się z decyzją.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o tegorocznym sezonie rankingowym i tematach pokrewnych, zapraszamy na nasze forum poświęcone tematyce trybu wieloosobowego i e-sportu oraz do zapoznania się z naszym FAQ dotyczącym rankingów, lig i sezonów.

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości