IEM Season X - Taipei - po finale, sOs mistrzem! - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 02.02.2016

IEM Season X - Taipei - po finale, sOs mistrzem!

Już w poniedziałek 1 lutego rozpocznie się pierwszy w tym roku przystanek Intel Extreme Masters, impreza odbędzie się w stolicy Tajwanu Tajpej. Tym razem potrwa tylko 2 dni, w ciągu których 8 zaproszonych graczy walczyć będzie o pulę nagród 25.000$. Wśród zaproszonych mamy 2 graczy ze "starego kontynentu" oraz 6 Koreańczyków.

Taipei to nietypowy IEM ze względu na brak open bracket, system pojedynczej eliminacji oraz brak grup. Zaproszonych zostało tylko 8 graczy, a nie jak zwykło bywać kwalifikacje regionalne i długa droga po upragnione sloty. W turnieju zagrają: Snute, Lilbow, MC, CJ hero, sOs, Byun, Polt i Soulkey. Pula nagród wynosi 25.000$ z czego okrągłe 10.000$ przypadnie dla zwycięzcy, impreza nie będzie ozdobiona punktami WCS.
Turniej komentować będą: Apollo, Kaelaris, Tod, Pig i Susie "Lilsusie" Kim. Niestety godziny transmisji będą bardzo nieprzystępne bo dopiero o 4 rano czasu Polskiego.

  • Poniedziałek (1 lutego) 4.00 - pary ćwierćfinałowe
  • Wtorek (2 lutego) 4.00 - półfinały i finał

Same pary wyglądają następująco:

AKTUALIZACJA

Jesteśmy po pierwszym dniu rozgrywek, który zakończył się bez większych niespodzianek, Byun pewnie wygrał 3:0 z mistrzem z Francji - Lilbow, CJ hero 3:1 ze Snute, po zaciętych grach Soulkey pokonał Polta 3:2, a sOs 3:0 MC.

Pary półfinałowe:

  • Byun vs Soulkey
  • sOs vs CJ hero

AKTUALIZACJA

Nad samym ranem czasu polskiego zakończył się finał IEM Season X - Taipei, naprzeciw siebie stanęli Byun i gwiazda teamu Jin Air Green Wings - sOs. sOs wygrywając 4:2 po raz kolejny pokazał dlaczego uważany jest za najlepszego protossa na świecie. Jest to jego szósty duży tytuł mistrzowski na koncie.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości