Diablo Wojna Grzechu Księga Trzecia: Fałszywy Prorok już 3 lutego wyląduje na sklepowych półkach! - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 21.01.2016

Diablo Wojna Grzechu Księga Trzecia: Fałszywy Prorok już 3 lutego wyląduje na sklepowych półkach!

Jak informuje wydawnictwo Insignis, już wkrótce, bo 3 lutego fanie serii Diablo będą mogli zagłębić się w trzeciej księdze Diablo Wojna Grzechu, która po wielu latach w końcu została przełożona na nasz ojczysty język. Poniżej przedstawiamy oficjalną notę prasową.

Już 3 lutego do księgarń trafi trzeci tom trylogii „Diablo. Wojna grzechu”, cyklu opartym na bestsellerowej, wielokrotnie nagradzanej grze Blizzard Entertainment. Najnowsza część nosi tytuł „Fałszywy prorok” i wyszła spod pióra Richarda A. Knaaka, od lat tworzącego w uniwersum Diablo.  

Wkrótce kolejna książka z serii Diablo!

„Fałszywy prorok” opowiada dalsze losy Uldyzjana, bohatera dwóch poprzednich tomów: „Prawo krwi” oraz „Smocze łuski”. Teraz, po upadku kultu Trójcy, Uldyzjan pragnie już tylko uwolnić ludzkość od zgubnych wpływów Katedry Światłości i stojącego na jej czele charyzmatycznego Proroka. Jednak Prorok to w rzeczywistości Inarius, anioł renegat, który uważa, że stworzony przez niego świat należy doń niepodzielnie, i nie zamierza przy tym pozwolić, by Sanktuarium wymknęło mu się z rąk. W obliczu zbliżającej się konfrontacji z tak potężnym przeciwnikiem Uldyzjan nie dostrzega, że Inarius nie jest jedynym, który chce zawładnąć światem ludzi. I Królestwo Niebios, i Płonące Piekła są świadome istnienia Sanktuarium… a zastępy aniołów oraz armie demonów nie ustaną w walce, dopóki nie zdobędą świata ludzi.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości