Wszystko w jednym miejscu - 5 sezon oraz patch 2.4.0! - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 23.12.2015

Wszystko w jednym miejscu - 5 sezon oraz patch 2.4.0!

Aktualizacja 2.4.0 w niedługim czasie trafi na oficjalne serwery gry, Blizzard przygotowuje się tym samym do rozpoczęcia 5 sezonu. Na łamach oficjalnej strony społecznościowej pojawiła się zapowiedź sezonu, opis usprawnień postępów sezonowych, nagrody sezonowe oraz odrodzenia sezonowe - to tylko kilka nowości, które trafią do 5 sezonu. Kompletną opis znajdziecie w artykule - Pierwszy rzut oka - sezon 5.

Patch 2.4.0 prócz nowego obszaru oraz funkcji przyniesie całkiem pokaźną listę zmienionych i nowych przedmiotów legendarnych oraz zestawów. Mamy nadzieję, że przełoży się to w dużej mierze na mnogość ciekawych buildów, które wprowadzą do gry większe zróżnicowanie.

W aktualizacji 2.4.0 wprowadzimy mnóstwo nowych i zaktualizowanych przedmiotów legendarnych. Choć część z nich stworzyliśmy, żeby wspomóc przeprojektowane lub zmodyfikowane zestawy klasowe, to wiele z nich będzie wzmacniać zdolności klasowe, które wcześniej nie były wspomagane przedmiotami legendarnymi.

czytaj dalej

Jeżeli zastanawiacie się, kiedy aktualizacja 2.4.0 zostanie zaimplementowana na serwerach, to z odpowiedzią przychodzi Wuluxar, Community Manager, który poinformował w jednym z komentarzy:

2.4.0 wyjdzie przed rozpoczęciem nowego sezonu - w ciągu pierwszych 2 tygodni stycznia 2016

Komentarz (1)

Pozostałe nowości