Zaktualizowana lista poprawek patcha 2.4.0, zakończenie i start nowego sezonu! - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 16.12.2015

Zaktualizowana lista poprawek patcha 2.4.0, zakończenie i start nowego sezonu!

Doczekaliśmy się zaktualizowanej listy poprawek, które trafią finalnie do gry wraz z wprowadzeniem łatki 2.4.0. Nie wszyscy są zadowoleni z faktu, iż po zakończeniu sezonu wiele buildów i dotychczas zebranych przedmiotów stanie się bezużyteczna. Twórcy jak widać mają swój plan na ulepszanie zawartości. Ponadto dowiedzieliśmy się, iż zakończenie 4 sezonu planowane jest na 30 grudnia, godzina 17:00 czasu polskiego. Początek 5 sezonu planowany jest na 15 stycznia, piątek, godzina 17:00 czasu polskiego. Już teraz na łamach oficjalnej strony społecznościowej możecie przeczytać co się stanie z Waszymi postaciami po zakończeniu 4 sezonu.

Koleny sezon dobiega końca, nefalemowie. Zanim zaczniemy Sezon 5 w Diablo III, chcieliśmy przypomnieć o tym, co jeszcze można zdobyć w bieżącym sezonie oraz jak będzie wyglądać przejście do nowego sezonu.

Jeśli jeszcze nie braliście udziału w przejściu między sezonami, to koneicznie zapoznajcie się z informacjami dotyczącymi przyszłości waszych sezonowych postaci, zdobytego ekwipunku oraz poczynionych postępów. Nie lękajcie się jednak! Wszystko wam wyjaśnimy i podpowiemy, co was czeka wraz z końcem bieżącego sezonu i rozpoczęciem kolejnego.

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości