Weekendowe testy Overwatch ruszają w ten piątek! - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 18.11.2015

Weekendowe testy Overwatch ruszają w ten piątek!

Na łamach oficjalnej strony społecznościowej Overwatch pojawiła się informacja na którą czekało wielu graczy. Weekendowe beta testy gry rozpoczną się już w najbliższy piątek, co oznacza, że większe grono osób będzie miało okazję wkroczyć w świat najnowszej gry Blizzarda.

Do grupy uderzeniowej weekendowych beta-testerów: przygotować się do ataku!

Od piątku 20 listopada do poniedziałku 23 listopada przeprowadzimy nasze pierwsze weekendowe beta-testy. Wydarzenie to będzie dostępne wyłącznie za zaproszeniem. Na te trzy dni udostępnimy wersję beta Overwatch większej liczbie graczy z regionów obu Ameryk i Europy.

Cel misji: pomoc w testach obciążeniowych naszych serwerów i technologii... a przy okazji przeprowadzenie kilku brawurowych akcji!

Harmonogram misji

Nasze pierwsze weekendowe beta-testy rozpoczną się w piątek 20 listopada o godzinie 18:00 czasu polskiego, a zakończą w poniedziałek 23 listopada o godzinie 18:00.

Abyśmy mogli w jak największym stopniu wykorzystać ten etap testów, z wyprzedzeniem oznaczymy konta graczy, którzywezmą udział w naszych weekendowych beta-testach – nastąpi to podczas planowanej przerwy technicznej w czwartek, 19 listopada. Zachęcamy wszystkich nowych rekrutów do wykorzystania tego czasu na pobranie i zainstalowanie klienta wersji beta, dzięki czemu będziecie gotowi do akcji, gdy serwery znów będą dostępne.

Jeśli zostaniecie wybrani do udziału w weekendowych beta-testach, w zakładce Overwatch w waszej aplikacji Battle.net pojawi się przycisk Instaluj, a także licencja wersji beta Overwatch na internetowej stronie zarządzania kontem Battle.net w części „TWOJE KONTA GIER”.

Otrzymacie również wiadomość e-mail z zaproszeniem na weekendowe beta-testy na adres przypisany do konta Battle.net. Prosimy jednak pamiętać, że czasami wiadomości te docierają z opóźnieniem.
 
Szczegóły misji

Podczas weekendowych beta-testów wszyscy gracze (w tym obecni uczestnicy zamkniętych beta-testów) będą mieli dostęp do kompletu 21 postaci oraz ograniczonej puli map, w skład której wejdą: Hanamura, King’s Row i Posterunek Gibraltar.

Weekendowe testy będą miały charakter obciążeniowy i dlatego interesuje nas głównie wasz odzew w kwestiach technicznych, takich jak działanie Overwatch na różnych komputerach, wasze doświadczenia z gry na serwerach, a także napotkane błędy i inne problemy wpływające na rozgrywkę. Jednym z naszych celów jest sprawdzenie granic wytrzymałości naszej infrastruktury, dlatego nie bądźcie zaskoczeni, jeśli natraficie na problemy z wydajnością lub nieoczekiwane przestoje – wszystko to stanowi planową część testów.

Więcej informacji o naszych planach dotyczących testowania Overwatch znajdziecie w naszym oficjalnym komunikacie o wersji beta.

Czytaj więcej na Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości