11 urodziny World of Warcraft - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 16.11.2015

11 urodziny World of Warcraft

World of Warcraft obchodzi już swoje 11 urodziny. Z tej okazji Blizzard przygotował kilka zabawek, które powinny wszystkim przypomnieć sam początek przygody w świecie Azeroth - w rolach głównych Edwin VanCleef, Hogger, murlok oraz Windfury (w wersji nadmuchiwanej).

Rozpoczęły się obchody 11 urodzin World of Warcraft! Zalogujcie się do gry od teraz do 30 listopada, aby zdobyć osiągnięcie WoW's 11th Anniversary, a następnie sprawdzicie swoją skrzynkę pocztową w której czekać będzie specjalny Anniversary Gift Package, w którym znajdziecie fajne przedmioty które pomogą w świętowaniu tego wydarzenia, włączając w to:

  • Celebration Package – Zwiększa doświadczenie oraz reputację zdobywaną za zabijanie wrogów o 11% na 1 godzinę (10 sekund cooldownu)
  • Celebration Wand – Gnoll (5 ładunków)
  • Celebration Wand – Murloc (5 ładunków)
  • Exquisite Costume Set: "Edwin VanCleef"
  • Inflatable Thunderfury, Blessed Blade of the Windseeker – użycie tego przedmiotu daje Feat of Strength. “Did Someone Say...?” (account-wide)

Dokładnie tak - przez kilka fantastycznych tygodni wszyscy w Azeroth będą mogli się przebrać za przestępcę i zmienić innych w murloki (lub gnole) dzierżąc w dłoni nadmuchiwaną wersję Thunderfury.

Dziękujemy wszystkim bohaterom Hordy i Przymierza za samowite oddanie w chronieniu świata Azeroth. Niezależnie od tego, czy jesteście honorowym taurenem, krzepkim orkiem, przebiegłym gnomem czy sprytnym człowiekiem, bardzo doceniamy wasze ciągłe wsparcie i mamy nadzieję przeżyć z wami wiele innych przygód w nadchodzących latach.

Dołączcie do obchodów tego wydarzenia na Twitterze z hashtagiem #11YearofWoW i podzielcie się swoimi ulubionymi wspomnieniami z World of Warcraft z resztą społeczności.

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości