DreamHack ROCCAT LotV Championship - Nerchio w grze - dzień finałów live! - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 26.11.2015

DreamHack ROCCAT LotV Championship - Nerchio w grze - dzień finałów live!

Już w najbliższy czwartek 26 listopada w Szwecji w mieście Jonkoping, rozpocznie się DreamHack ROCCAT LotV Championship. Będzie to pierwszy duży turniej na platformie Legacy of the Void, w którym 24 graczy walczyć będzie o pulę nagród 50.000$. Wśród nich zobaczymy także dwóch Polaków - Nerchia i Elazera.

Szwedzi dumnie organizują kolejną imprezę z serii Dreamhack, w której najlepsi Europejscy gracze wyłonieni spośród kwalifikacji, po raz pierwszy walczyć będą nowymi jednostkami z dodatku w dużym turnieju lanowym. Oprócz zakwalifikowanych Europejczyków takich jak mistrz WCS z Krakowa - Lilbow, Happy z Rosji, Bunny, TLO, SortOf, Firecake, Bly, czy Majestic o którym dawno już nic nie słyszeliśmy, zobaczymy gości z Ameryki Huka i puCk, a z Australii przyleci mało znany Probe.Z Korei natomiast pojawią się Bomber, TY, Parting i Solar.

Podsumowując sama obsada turnieju wygląda bardzo fajnie, przy takiej ilości graczy koreańskich turniej nie powinien zostać jednoznacznie zdominowany, dodatkowo przy nowej części StarCrafta jak to miało miejsce w przeszłości, wszyscy gracze zaczynali z równym startem. Same grupy wyglądają następująco:

Oczywiście trzymamy kciuki za naszych graczy Nerchia w grupie D oraz Elazera w grupie B. Turniej rozpocznie się w czwartek o godzinie 12.00 czasu polskiego i zakończy wielkim finałem w sobotę. Pula nagród wynosi 50.000$ z czego 20.000$ przypadnie dla zwycięzcy.
 


AKTUALIZACJA

Rozpoczyna się trzeci ostatni dzień rozgrywek. Wczorajszy dzień zakończył się bardzo bliskim awansem Nerchia do półfinałów, po dość zaciekłych i wyrównanych grach z FireCake ostatecznie Polak przegrał 2:3 i spadł do looers bracket. Rozpoczyna się właśnie jego pojedynek w drodze do półfinału z niemieckim gracze ShowTime. Wygranemu przyjdzie zmierzyć się z Partingiem.

Elazer po słabszych grach przegrał 0:3 z ShowTime w pierwszej rundzie losers bracket i odpadł z turnieju.

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości