BlizzCon 2015 - Liga Odkrywców startuje 13 listopada - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 07.11.2015

BlizzCon 2015 - Liga Odkrywców startuje 13 listopada

Już w przyszłym tygodniu w Hearthstone pojawi się kolejna przygoda. Tym razem dzielni bohaterowie wyruszą na poszukiwania tajemniczych artefaktów wraz z członkami słynnej Ligi Odkrywców!

Pora na przygodę! Łapcie za kapelusze i dołączcie do Ligi Odkrywców, aby zdobyć prastary artefakt o niezwykłej mocy! Podróżujcie w odległe i egzotyczne miejsca! Unikajcie zdradzieckich pułapek w podziemiach zapomnianych świątyń! Wytyczajcie szlaki na nieodkrytych pustkowiach! Stawiajcie czoła niebezpieczeństwom czyhającym na każdym kroku, by zdobyć starożytne skarby!

Poznajcie członków Ligi:

Zapakujcie najlepsze karty ze swojej kolekcji w Hearthstone do wysłużonego chlebaka i przygotujcie się do niezapomnianej wyprawy w towarzystwie najtęższych umysłów archeologii w całym Azeroth! Aby skompletować Kostur Stworzenia – bezcenny artefakt o nieopisanej mocy – trzeba będzie zapuścić się w głąb niebezpiecznych, zakazanych ruin.

Odkrycia!

Jedną z najlepszych rzeczy w archeologii jest odkrywanie zapomnianych artefaktów. A najlepszą – zdobywanie ich! Wypełniajcie obowiązki członka Ligi Odkrywców i odkrywajcie starożytne skarby – za każdym razem, kiedy zagracie kartę ze słowem kluczowym „Odkryj”, otrzymacie możliwość wyboru spośród 3 losowo wybranych kart odpowiednich dla twojej klasy. Wykopcie to, co przyda ci się w wybrnięciu z trudnej sytuacji!

Podróże!

W Lidze Odkrywców pojawią się dwie nowe plansze! Te egzotyczne miejsca to tło dla waszej wyprawy.

Wykopaliska

Archeologia nie byłaby archeologią bez wykopalisk! Odsłońcie starożytne kamienne korytarze Uldamanu! Zbadajcie ruiny pradawnego miasta i odkryjcie odwieczne tajemnice! Sprawdźcie, o co chodzi z tym promieniem światła – w końcu co złego może się stać?

Sala Odkrywców

Gdyby te wykładane drewnem, eleganckie ściany mogły mówić, z pewnością opowiedziałyby wiele historii o niezwykłych odkryciach, skrupulatnych badaniach, a także odwadze i entuzjazmie członków Ligi. Bardzo możliwe, że wspomniałyby też o pewnej dziwnej rzeczy, którą robi Reno, gdy myśli, że jest sam.

Badania, badania, badania!

Teraz, gdy już nie możecie się doczekać, by stawić czoła nieznanemu, pora dowiedzieć się dokładniej, w co właściwie się pakujecie! Obierzcie kurs na oficjalną stronę Ligi Odkrywców, gdzie dowiecie się wszystkiego co trzeba o najnowszej przygodzie w Hearthstone!

Skarby!

Ukończcie przygodę z torbą wypełnioną po brzegi zupełnie nowymi kartami do Hearthstone!

Premiera Ligi Odkrywców nastąpi 13 listopada, więc spakujcie się zawczasu i przygotujcie do drogi. Dziękujemy za uczestnictwo w najnowszej przygodzie w Hearthstone i do zobaczenia podczas wyprawy!

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości