Kampania Szepty o zagładzie dostępna za darmo - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 08.10.2015

Kampania Szepty o zagładzie dostępna za darmo

Wprowadzenie do kampanii Legacy of the Void jest dostępne dla wszystkich wraz z aktualizacją 3.0. Teraz niezależnie od tego, czy kupiliście w przedsprzedaży najnowszy dodatek do StarCraft II będziecie mogli wyruszyć z Zeratulem, aby odkryć ostatni fragment proroctwa Xel'naga.

Wraz z wprowadzeniem aktualizacji 3.0 wszyscy gracze otrzymali dostęp do „Szeptów o zagładzie”, prologu składającego się z trzech misji, który opowiada o przygodach legendarnego mrocznego templariusza, Zeratula. Misje te służą za wprowadzenie do kampanii i stanowią pomost między wydarzeniami z Heart of the Swarm i Legacy of the Void. W „Szeptach o zagładzie” gracze po raz pierwszy od Wings of Liberty zagrają Zeratulem i będą mogli razem z nim odkryć ostatni fragment proroctwa xel’naga.

Historia z prologu kończy się w tym samym momencie, w którym zaczyna się Legacy of the Void. Jeśli więc jesteście gotowi dołączyć do Artanisa i odzyskać Aiur, zamówcie dodatek w przedsprzedaży na stronie LegacyoftheVoid.com. Dodatkowo, każdy, kto kupi Legacy of the Void odblokuje postać Artanisa w grze Heroes of the Storm, nowej, sieciowej grze drużynowej Blizzarda. Aby dowiedzieć się, jak odblokować Artanisa, zapoznajcie się z oddzielnym artykułem.

Nie możemy się doczekać, aż zagracie w „Szepty o zagładzie” i wierzymy, że prolog zaostrzy wasz apetyt na przygody, które czekają na was w StarCraft II: Legacy of the Void.

Źródło: Battle.net

Komentarz (6)

 • Z tego co patrzyłem w grze to można zagrać już w kampanie jeśli się ma dodatek z przedsprzedaży.. ale nie próbowałem, może ktoś to potwierdzić? :P
  ~Lechu90ns
  2015/10/09 08:12
 • Pała w ryj protosom.
  ~Fruwacz
  2015/10/14 17:58
 • Czemu ta strona umarla?
  Zawsze zasiegalem info wlasnie stad
  ~asdasdwrte23
  2015/10/26 21:11
 • Umarła, bo moderator siedzi nawalony i ma rozwolnienie. Jak się wysra to strona wróci. I te szmaty z Blizzarda wymagają logowania.
  ~Sram na Blizzarda
  2015/11/11 14:11
 • Jebany blizzard nie daje gier na komba, tylko jebany serwer zewnętrzny.
  ~Tryb
  2015/12/28 00:30
 • Fiuty z Blizzarda ciągną PiSowcom i żydzą na grę. Prymitywna fabuła i brak możliwości gry bez logowania. Co za gówno.
  ~Zeratul z dużym fiutem
  2016/05/14 16:20

Pozostałe nowości