Promocja tygodnia i rotacja bohaterów: 6 - 13 października - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 07.10.2015

Promocja tygodnia i rotacja bohaterów: 6 - 13 października

Blizzard opublikował oficjalne wpisy dotyczące zarówno darmowej rotacji bohaterów jak i promocji tygodnia, które pojawią się w grze. Tym raz przeceniona jest znacznie większa ilość postaci oraz skórek - wszystko dzięki zwycięzcom mistrzostw Europy w Heroes of the Storm - Natus Vincere.

Uther Azmodan Kael'thas E.T.C. Li Li Nova Anub'arak
          (12) (15)

Źródło: Battle.net

W Nexusie rozpoczął się nowy tydzień, a wraz z nim wystartowała nowa promocja tygodnia! Zobaczcie, co takiego możecie kupić w tym tygodniu w sklepie w grze po obniżonej cenie:

Promocja tygodnia: 6-13 października 2015

Nova – cena promocyjna: 4,99 EUR

Skórka: Nova Widmo  – cena promocyjna: 4,99 EUR

Skórka: Szef Kuchni Zszywaniec – cena promocyjna: 4,99 EUR

*Rzeźnik – cena promocyjna: 3,69 EUR

*Abatur – cena promocyjna: 4,99 EUR

*Uther – cena promocyjna: 3,69 EUR

*Kerrigan – cena promocyjna: 3,69 EUR

*Falstad – cena promocyjna: 4,99 EUR

*Elementy wyróżnione gwiazdką zostały wybrane do promocji przez zespół Natus Vincere, zwycięzców mistrzostw Europy w Heroes of the Storm.

Skórki w promocji w przyszłym tygodniu

Oprócz wymienionych powyżej bohaterów zespół Natus Vincere wybrał szereg skórek, które zostaną objęte promocją w przyszłym tygodniu:

  • Żelazny Rzeźnik
  • Abatur Pidżamatur
  • Sędzia Uther
  • Sukub Kerrigan
  • Falstad Władca Burzy

Miejcie na uwadze, że dodatkowi bohaterowie nie będą dostępni w promocji w przyszłym tygodniu, więc jeżeli za tydzień chcecie kupić jedną z ich skórek, warto rozważyć zakup bohatera już dziś.

Czym jest promocja tygodnia

W odnawianej co siedem dni ofercie promocyjnej będziecie mogli taniej kupić rozmaite produkty – zazwyczaj skórki i bohaterów – za prawdziwe środki pieniężne. Promocja tygodnia rozpoczynać się będzie we wtorki o godz. 23:30 czasu polskiego. Wówczas przywrócimy domyślne ceny produktów z mijającego tygodnia i obniżmy ceny produktów na nadchodzący tydzień.

Aby dowiedzieć się, jakie produkty możecie kupić po promocyjnej cenie w danym tygodniu, zaglądajcie na oficjalną stronę Heroes of the Storm lub rzucajcie okiem na wyróżnione wiadomości w aplikacji Battle.net

Źródło: Battle.net

 

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości