Kolejni bohaterowie w trybie Sprzymierzonych Dowódców - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 27.09.2015

Kolejni bohaterowie w trybie Sprzymierzonych Dowódców

Blizzard ujawnił kolejnych trzech bohaterów poza Kerrigan, Raynorem oraz Artanisem, którzy pojawią się w trybie Sprzymierzonych Dowódców w Legacy of the Void. Oto co na polu walki zaprezentują Swann, Zagara i Vorazun.

W misje w trybie współpracy będzie można zagrać już niedługo, wraz z pojawieniem się dodatku StarCraft II: Legacy of the Void. W naszej sierpniowej zapowiedzi omówiliśmy pierwszą trójkę dowódców z tego trybu gry. Teraz przyjrzymy się dokładnie kolejnym nowościom, których możecie się spodziewać!

Sprzymierzonych Dowódców

W misjach w trybie współpracy będziecie mogli wcielić się w różnych dowódców z uniwersum StarCrafta II. Ogłosiliśmy już obecność Raynora, Kerrigan i Artanisa. Przyszła kolej na następną trójkę!

Swann to terrański mistrz inżynierii i mechaniki. Wybierając tego dowódcę, zyskacie dostęp do wyjątkowego i zaawansowanego uzbrojenia, które będziecie mogli wykorzystać, aby nieść zniszczenie na polu walki. Grę zaczniecie mając do dyspozycji potężne wiertło laserowe. Swann jednak nie będzie mógł stawiać koszar. Zamiast tego Rory będzie musiał wykorzystać swoją smykałkę do mechaniki, aby zyskać przewagę. Jednak gdy już ją osiągnie, nic nie zdoła go powstrzymać.

Wybierając Zagarę, zrozumiecie w pełni, dlaczego zbiorowość zergów nazywana jest rojem. Będziecie mogli w zastraszającym tempie rozwinąć swoją gospodarkę i posłać na wrogów całe fale nieustępliwych jednostek. Sama Zagara również dołączy do walki i wykorzysta repertuar zabójczych zdolności, aby wspomóc swoje wojska. Matka szczepu zergów będzie mogła wzywać niosące zniszczenie komory wypełnione zergami lub powijać zabójczych łowców do eliminowania celów o największym priorytecie. Zagara może również wzbudzać szał we wszystkich jednostkach sojuszniczych, zwiększając w ten sposób ich możliwości bojowe.

Vorazun sieje spustoszenie wykorzystując zaawansowaną technologię protosów oraz spryt i zdolności adaptacyjne mrocznych templariuszy. Grając nią zyskacie dostęp do tajemniczych mocy protosów, w tym potęgi mrocznych archontów i będziecie mogli wykorzystać starożytną technologię, aby dokonywać tak niesamowitych wyczynów jak zatrzymywanie czasu. Dzięki Vorazun będziecie mieli do dyspozycji jedne z najbardziej wszechstronnych narzędzi zniszczenia znanych w uniwersum StarCrafta... pytanie brzmi, czy zdołacie je opanować i sięgnąć po zwycięstwo?

Źródło: Battle.net

Komentarz (1)

  • Już mi się nudzi Zagara, szkoda że to nie Abatur albo Dehaka.

    Swoją drogą ciekawe kiedy w HOTSie Dehaka, to jest w sumie gotowa postać, a teraz jest czas na zerga przed/po Aranisie.
    ~VeR
    2015/09/27 19:46

Pozostałe nowości