Promocja tygodnia i rotacja bohaterów: 22 - 29 września - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 23.09.2015

Promocja tygodnia i rotacja bohaterów: 22 - 29 września

Blizzard opublikował oficjalne wpisy dotyczące zarówno darmowej rotacji bohaterów jak i promocji tygodnia, które pojawią się w Heroes of the Storm. Tym razem gracze po raz pierwszy będą mogli za darmo wypróbować Kharazima, który pojawił się w grze przy okazji wydarzenia Odwieczny Konflikt.

Tyrande Thrall Tyrael Muradin Raynor Gazlowe Kharazim
          (12) (15)

Źródło: Battle.net

W Nexusie rozpoczął się nowy tydzień, a wraz z nim wystartowała nowa promocja tygodnia! Zobaczcie, co takiego możecie kupić w tym tygodniu w sklepie w grze po obniżonej cenie:

Promocja tygodnia: 22-29 września 2015

Czen – cena promocyjna: 4,99 EUR

Skórka: Mistrz Oręża Czen – cena promocyjna: 3,69 EUR

Skórka: Krwawa Elfka Tyrande – cena promocyjna: 4,99 EUR

Czym jest promocja tygodnia

W odnawianej co siedem dni ofercie promocyjnej będziecie mogli taniej kupić rozmaite produkty – zazwyczaj skórki i bohaterów – za prawdziwe środki pieniężne. Promocja tygodnia rozpoczynać się będzie we wtorki o godz. 23:30 czasu polskiego. Wówczas przywrócimy domyślne ceny produktów z mijającego tygodnia i obniżmy ceny produktów na nadchodzący tydzień.

Aby dowiedzieć się, jakie produkty możecie kupić po promocyjnej cenie w danym tygodniu, zaglądajcie na oficjalną stronę Heroes of the Storm lub rzucajcie okiem na wyróżnione wiadomości w aplikacji Battle.net

Źródło: Battle.net

 

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości