Cyfrowe gadżety za udział w BlizzCon 2015 - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 22.09.2015

Cyfrowe gadżety za udział w BlizzCon 2015

Blizzard ujawnił wszystkie cyfrowe gadżety, które otrzymają osoby biorące udział w tegorocznym BlizzConie - również przy pomocy wirutalnego biletu! Oto co czeka na graczy w World of Warcraft, Heroes of the Storm, Hearthstone, StarCraft II oraz Diablo III.

Wybieracie się na BlizzCon 2015 lub planujecie obejrzeć relację z konwentu w domu dzięki wirtualnemu biletowi? Nasyćcie zatem oczy widokiem wspaniałej kolekcji niepowtarzalnych gadżetów cyfrowych, które trafią do was w nagrodę za osobisty (lub wirtualny) udział w tym wielkim święcie gier i fanów Blizzarda.

World of Warcraft: zwierzak – Męcidan (Murkidan)

Po tym, jak wchłonął moc lewej piszczeli Gul'dana, ten zadziorny łowca demonów został uwięziony na 10 tys. lat przez swego brata – Męcifuriona. Teraz gotów jest stać się ucieleśnieniem rybiej zemsty w walkach zwierzaków toczonych w całym Azeroth!

Heroes of the Storm: wierzchowiec – Bestia bojowa z Nexusa

Wrogowie rzucą się do panicznej ucieczki, a ich bazy obrócą się w pył, gdy tylko ruszycie do boju niesieni na grzbiecie potężnej Bestii bojowej z Nexusa!

Hearthstone: rewers kart – Blizzard 2015

Czarna Góra, Wielki Turniej, Hearthstone na smartfony, Karczemne Bójki i wiele więcej... To był naprawdę wyjątkowy rok dla miłośników karcianych zmagań!

StarCraft II: portrety – xel'naga i Włócznia Aduna

Obnoście się ze swoimi osiągnięciami galaktycznych Blizzdobywców za sprawą dwóch portretów inspirowanych dodatkiem Legacy of the Void, które przywodzą na myśl enigmatyczną rasę xel'naga oraz potężną Włócznię Aduna.

Diablo III: proporzec, zwierzak oraz portret

Potrójne łupy czekają! Rozwińcie sztandary blizzconowej krucjaty dzięki nowiutkiemu proporcowi oraz pokażcie demonicznym hordom, co naprawdę znaczy mrglgllglgll, za sprawą portretu z Mrokogoblinem oraz zwierzaka noszącego to samo miano.

Tegoroczna kolekcja wspaniałych gadżetów będzie dostępna po rozpoczęciu konwentu dla wszystkich nabywców wirtualnego biletu oraz posiadaczy wejściówek na BlizzCon 2015 (pamiętajcie o zrealizowaniu kodu na gadżety otrzymanego przy zakupie wejściówek!). Więcej informacji znajdziecie na stronie poświęconej wirtualnemu biletowi, gdzie możecie również zamówić swoją cyfrową przepustkę na BlizzCon 2015.

*Wyłącznie na komputery z systemem Windows/Mac OS.

Źródło: Battle.net

Komentarz (2)

 • Ramka w Diablo przednia :-)
  ~BeLial
  Battlenet Network
  2015/09/22 12:08
 • Ładnie zgrywalaby się z szamanem, szamanką :)
  ~Sunbeam
  2015/09/22 14:26

Pozostałe nowości