DreamHack Stockholm 2015 - podsumowanie po finale! - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 26.09.2015

DreamHack Stockholm 2015 - podsumowanie po finale!

Już w najbliższy czwartek 24 września w Szwecji w mieście Sztokholm rozegrany zostanie kolejny przystanek Dreamhack w tym roku. Dawno już w żadnym turnieju nie brało udział tylu Polaków, bo mamy ich aż 10. Do najbardziej znanych należą oczywiście MaNa i Elazer, ale cieszy nas wciąż duża popularność StarCrafta w Polsce.

Dreamhack to od dawien dawna gwarancja jakości i udanej imprezy, profesjonalna oprawa audio-wizualna, najlepsi komentatorzy i świetni gracze. Line up również i tym razem nie zawodzi, z graczy europejskich zobaczymy między innymi: Harstema, PitDrogo, Elfi, Welmu, Naniwa, Morrow, Demuslim, Snute, Zanster czy Lambo. Z Korei przyjadą zawodowcy z KeSPA: sOs, Solar, Dark, TRUE, Reality; ulubieńcy publiczności i stali bywalce Dreamhack - Hero, Leenock, ForGG, Fantasy, Rain, Jaedong czy Violet. Jest bardzo dobrze!

Z polskich graczy zobaczymy: MaNe, Elazera, Basior, Damrud, Gerald, Guru, Miszu, Rodzyn, Toccon i Ziggy.
Pula nagród wynosi jak zawsze 25.000$ z czego 10.000$ przypadnie dla zwycięzcy. Do podziału jest także 4000 punktów WCS.
Lista graczy wygląda następująco:


AKTUALIZACJA

Wczorajszego wieczoru o godzinie 22.00 rozegrany został finał Dreamhack pomiędzy dwoma zergami Hyun i Solar, który zakończył się wynikiem 3:1 dla Solar. Top 4 turnieju zajęli gracze koreańscy, następnie wśród miejsc 5-8 znalazł się Snute, który po bardzo zbliżonych grach z Solarem ostatecznie przegrał 2:3.

Z Polaków ku sporemu zaskoczeniu najdalej doszedł Miszu, który odpadł w fazie Playoffs Ro32 z Armani. Po drugim miejscu na finałach WCS w Krakowie, słabszy występ zaliczył niestety MaNa, który nie wyszedł z Group Stage2 po przegranej 0:2 z Rain i 1:2 z hinO.

Zwycięzca DreamHack Stockholm 2015 - Solar:

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości