Wielki Turniej w Hearthstone dostępny od 24 sierpnia - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 21.08.2015

Wielki Turniej w Hearthstone dostępny od 24 sierpnia

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, najnowszy dodatek do Hearthstone pojawi się jeszcze w tym miesiącu. Blizzard oficjalnie potwierdził, że zostanie on udostępniony już 24 sierpnia.

Osiodłajcie rumaki, zaostrzcie lance i przygotujcie się do wzięcia udziału w rywalizacji, która sprawia frajdę jak żadna inna! Przed wami Wielki Turniej, którego podwoje oficjalnie staną przed wami otworem już 24 sierpnia. To wielkie święto Hearthstone, podczas którego nie może was zabraknąć, tak więc CHODŹCIE TUTAJ!

Na wykonanie, zdobycie lub zakup czeka imponująca pula 132 nowych kart przyozdobionych podobiznami najdzielniejszych rycerzy i czempionów z całego Azeroth. Mamy również w zanadrzu kilka okolicznościowych niespodzianek. Potykajcie się zwycięsko z przeciwnikami na zupełnie nowej planszy lub zagrzewajcie swoich stronników do walki dzięki nowemu elementowi mechaniki gry: inspiracji.

Przedstawiliśmy wam już kilka fantastycznych elementów gry, które pojawią się w Hearthstone wraz z rozpoczęciem Wielkiego Turnieju – m.in. turniejowe potyczki, inspirację oraz atrakcje, które przygotowaliśmy z okazji tego święta. Możecie o nich poczytać, klikając w interesujący was odnośnik:

Moce specjalne bohaterówPoczujcie inspirację!

Wielkie święto w HearthstoneHonor! Męstwo! Rycerskość!Turniejowe potyczki

Pakiety kart z Wielkiego Turnieju będą dostępne do nabycia w wewnętrznym sklepie gry 24 sierpnia w regionie amerykańskim oraz europejskim na komputery z systemami Windows i Mac OS, tablety z systemami iOS oraz Android, a także smartfony. Pakiety kart zakupione w przedsprzedaży mogą zostać otwarte po oficjalnej premierze dodatku. Wielki Turniej zagości w Azji 25 sierpnia.

Przypominamy, że okres przedsprzedaży dla Wielkiego Turnieju kończy się w chwili premiery dodatku. Nie przegapcie więc swojej szansy na zakup pakietów kart z fantastyczną zniżką oraz otrzymanie okolicznościowego rewersu!

Wspólnie z nami świętujcie premierę dodatku Wielki Turniej 24 sierpnia!

Źródło: Battle.net

Komentarz (3)

 • porozkładali to co parę dni żeby nic się nie nakładało xd
  19 hots
  24 hs
  28 diablo
  gdzie starcraft ;p
  ~VeR
  2015/08/21 12:50
 • Wiesz, fajnie, że w końcu coś się u nich dzieje, pewnie i na StarCraft przyjdzie pora. Mam nadzieję, że wkrótce będzie można zamówić kolektorkę, na chwilę obecną nigdzie nie jest u nas dostępna.
  ~BeLial
  Battlenet Network
  2015/08/21 13:23
 • wystartuje o 0:00?

  3500 złota czeka, może się coś trafi :D
  ~VeR
  2015/08/23 15:15

Pozostałe nowości