Blizzard zapowiada nowy dodatek do World of WarCraft na Gamescom! - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 06.08.2015

Blizzard zapowiada nowy dodatek do World of WarCraft na Gamescom!

Kolejny dodatek do World of Warcraft z podtytułem Legion został właśnie ogłoszony! Uruchomiona została oficjalna strona, na której znajdziecie szczegółowe informacje o nowej klasie postaci jaką jest Demon Hunter! Ponizej znajdziecie pierwszy zwiastun zapowiadający rozszerzenie Legion wraz z filmem wprowadzającym. Zapewne wielu z Was wielbi po dziś dzień rozszerzenie The Burning Crusade, dlatego też powinniście być zachwyceni możliwością ponownego przemierzania obszarów gdzie napotkacie demony Płonącego Legionu.

CINEMATIC TRAILER

FILM ZAPOWIADAJĄCY LEGION

Łowcy Demon to nowa klasa, w którą będziecie mogli wcielić się w najnowszym rozszerzeniu do World of WarCraft. Za sprawą ich demoniczny mocy  zmienicie swoją postać w potężnych i nieznających litości zabójców. To od Was zależy czy wcielicie się w siejącego grozę DPS'a czy ruszającego na pierwszą linię ataku Tanka. Blizzard przygotował całą gamę opcji dostosowania wyglądu Łowcy Demonów do własnych upodobań. Podczas tworzenia postaci będziecie mogli zmienić wygląd rogów, tatuaży, koloru skóry, by stworzyć wyjątkowego bohatera. Poniżej znajdziecie kilka screenów obrazujących wygląd Demon Hunterów.

Dodatek wprowadzi nowy obszar The Broken Isles - wyspy podzielone na sześć odrębnych obszarów. Twórcy podczas prezentacji dodatku na Gamescom wyróżnili kilka całkowicie nowych raidów, gdzie na graczy czekać będą nowi bossowie oraz wspaniałe nagrody.

Galeria zdjęć

Komentarz (3)

 • Nową klasę z chęcią przetestuję bo lubię taki styl walki jaki prezentuje. Ciekawe czy się wreszcie doczekam klasowego fly mounta dla warlocka ;)

  Powiedzcie mi czy kupując jeszcze raz Warlords of Dreanor i dopisując jego kod do konta dostanę jeszcze jeden boost do 90lv ?
  ~Yogoort
  2015/08/07 10:35
 • A to musisz Yogoort poczekać na odpowiedź naszego WarCraftowego wymiatacza - Sigmara. Niestety nie pomogę Ci w tej kwestii :-)

  Według mnie, system artefaktów idealnie by się nadawał do takiej gry jak Diablo. A właśnie, grywasz jeszcze w Diabuła? :-)
  ~BeLial
  Battlenet Network
  2015/08/07 12:30
 • W diabełka mało ostatnio grywam, czekam, jak zapewne wiele osób, na nowego patcha. I po cichu liczyłem na zapowiedź drugiego dodatku na gamescomie, cóż, może na blizzconie się doczekam ? Oby.

  Swoją drogą to chętnie bym przywitał miesięczne pre paidy do WoWa bo mi często po pierwszym miesiącu tak już spada chęć do grania, że przeważnie drugi miesiąc się traci, zamiast kupić sobie abo u nich bezpośrednio....
  ~Yogoort
  2015/08/07 14:56

Pozostałe nowości