Blizzard zapowiada aktualizację 2.3.0 do Diablo III: Reaper of Souls! - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 24.06.2015

Blizzard zapowiada aktualizację 2.3.0 do Diablo III: Reaper of Souls!

Po długiej ciszy ze strony Niebieskich, fani mrocznego Sanktuarium ożyli na wieści związane z  zapowiedzią aktualizacji 2.3.0, która przyniesienie według zapewnień dewelopera całą masę nowości i jeszcze więcej zabawy. Najważniejszą wzmianką, która ucieszy graczy, będzie wprowadzenie wyczekiwanego obszaru Ruiny Seszeronu, gdzie na śmiałków czekać będą liczne niebezpieczeństwa oraz niesamowite łupy, w tym nowy przedmiot Kostka Kanaiego. Będzie to ulepszona wersja znanej z Diablo II Kostki Horadrimów, dzięki której fani rozłożą na części przedmioty legendarne, uzyskując tym samym moce legendarne rozłożonego przedmiotu jako umiejętności pasywne.

Twórcy pokusili się również o zaktualizowanie i przebudowanie systemu rzemiosła, usuwając część niepotrzebnych schematów. Wprowadzono szereg zmian w trybie przygodowym oraz łupach, które można zdobyć w poszczególnych aktach. Dodano nowe elementy interfejsu, w tym towarzyszy oraz portrety.

To nie koniec nowości, jedną z najciekawszych pozostawiliśmy na koniec. Otóż deweloperzy postanowili wprowadzić kolejne poziomy trudności w ramach Udręki. Blizzard posłuchał w tym przypadku graczy, którzy niejednokrotnie prosili twórców o zwiększenie poziomu trudności, gdyż aktualny był niewystarczający dla większej części graczy.

Nie mogło również zabraknąć nowych przedmiotów legendarnych oraz zmian w aktualnie istniejących. Niestety aktualizacja nie działa wstecznie, dlatego też gracze chcący sprawdzić nowe moce legendarne na przedmiotach będą musieli ponownie je znaleźć.

System walki doczekał się zmian w związku z usunięciem kilku efektów ograniczających kontrolę. Kompletny opis wszystkich zmian znajdziecie na łamach oficjalnej strony społecznościowej.

Komentarz (3)

 • Albo jakoś ostatnio mało śledziłem tematy z Diablo, albo było bardzo cicho na temat nowego patcha, a tym bardziej tego co miałoby w nim być.
  Trzeba przyznać, że nowe pomysły spowodują kolejki podczas logowania, ale ciekawe na jak długo.
  Wg mnie zmiany 'in plus' - coś świeżego. Może w końcu zacznie lecieć to Starożytne Kukri :)
  ~las3k
  2015/06/24 16:44
 • Zmiany fajne, trzeba im przyznać, że starają się zrobić wszystko, żeby gracze mieli co robić w Diablo. :-)

  Ale, jak dla mnie to CDPRED zrobiła zbyt fajnego wiedźmina, żeby teraz wracać do Diablo i farmy xD
  ~BeLial
  Battlenet Network
  2015/06/25 14:55
 • Nie zaprzeczam, aczkolwiek dla mnie Wiedźmin to tytuł jak każdy inny. Nie wzbudza żadnych emocji oraz nie sprawia żebym chciał to kiedykolwiek odpalić. Tak już mam hehe

  My tu gadu-gadu a na PTR już 2.3 wisi:

  http://www.diablofans.com/blizz-tracker/topic/59783-patch-2-3-0-ptr-patch-notes
  ~las3k
  2015/07/01 06:53

Pozostałe nowości