Czternasty sezon rankingowy z rewersem w stylu ninja! - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 05.05.2015

Czternasty sezon rankingowy z rewersem w stylu ninja!

W Hearthstone rozpoczął się czternasty sezon rankingowy, w którym za zdobycie przynajmniej 20 rangi będzie można zdobyć unikalny rewers kart w stylu ninja.

Rozpoczynamy czternasty oficjalny sezon rankingowy w Hearthstone! Z tej okazji prezentujemy nowy rewers kart, który możecie już dodać do swojej kolekcji!

UWIERZCIE W SIEBIE! Zlejcie się z mrokiem nocy i niezauważeni polujcie na zwierzynę przeciwników w majowych rozgrywkach rankingowych, a w wasze ręce trafi rewers kart ninja!

Nowy rewers zastąpi domyślną grafikę na odwrocie kart w waszych taliach. To wspaniały sposób na pochwalenie się swoimi wyczynami w Hearthstone! Aby otrzymać majowy rewers kart, należy zdobyć rangę 20 w trybie gry rankingowej. Rewers zostanie przyznany na koniec sezonu rankingowego i będzie dostępny tylko w tym miesiącu.

Nie zapominajcie również, że im dalej zajdziecie w danym sezonie rankingowym, tym więcej dodatkowych gwiazdek otrzymacie w kolejnym sezonie. W przypadku trybu rankingowego otrzymacie gwiazdki na podstawie waszych osiągnięć w ubiegłym sezonie – jedną za każdą zdobytą rangę. Miejcie na uwadze, że nawet jeśli bonusowe gwiazdki z poprzedniego sezonu zapewniają wam rozpoczęcie rozgrywki z rangą 20 lub wyższą w nowym sezonie, to i tak musicie przynajmniej raz zalogować się do gry, aby zdobyć nowy rewers kart.

Ponadto 100 najlepszych graczy w randze Legendy otrzyma punkty, które będą się liczyć do kwalifikacji do tegorocznych mistrzostw Hearthstone World Championship. Aby dowiedzieć się, jak możecie zostać mistrzami świata w waszą ulubioną karciankę, zapoznajcie się z artykułem zapowiadającym tegoroczne rozgrywki.

Opanujcie do perfekcji sztukę walki ninjutsu i wykażcie się w majowych zmaganiach w rankingu Hearthstone, a nowy rewers kart będzie wasz!

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości