CJ Entus wygrywa 2 runde Proleague! - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 26.04.2015

CJ Entus wygrywa 2 runde Proleague!

Wczorajszego ranka w Korei rozegrany został finał 2 rundy koreańskiej Proleague, na przeciwko siebie stanęli CJ Entus i Jin Air Green Wings. Finał to bez wątpienia pokaz gwiazd obu drużyn, próba sił i nerwów, których jak się okazało więcej posiadał klub CJ herO.

Finał toczył się do ostatniego 7 setu, było to zdecydowanie jedno z bardziej zaciekłych spotkań jakie mieliśmy okazje oglądać od kilku miesięcy. Mimo mocnego line-upu i bardzo wysokiej formy Maru i Sos, którzy mieli być bronią ostateczną Jin Air Green Wings, herosi zostali pokonani, a bohaterem meczu okazał się Byul, który przerwał 3 wygrane sety z rzędu Rogue i wyeliminował następnie Trapa i Maru, zapewniając tym samym zwycięstwo dla CJ Entus.

  • Same wyniki poszczególnych rund i finału zobaczyć można tutaj. CJ Entus zajmuje obecnie 2 miejsce w kwalifikacji ogólnej z 71 punktami na końcie, zaraz po SK Telecom T1 z 81 punktami. Rozpoczęcie 3 rundy nastąpi już za 2 tygodnie - 11 maja, w dniu otwarcia na przeciw siebie staną KT Rolster i Jin Air Green Wings, oraz Prime i StarTale-yoe.

Vody z finału zobaczyć można tutaj:

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości