Data premiery filmu Warcraft przełożona o trzy miesiące - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 24.04.2015

Data premiery filmu Warcraft przełożona o trzy miesiące

Mimo, że premiera filmu Warcraft została ogłoszona jakiś czas temu na marzec 2016 roku, okazuje się, że będziemy musieli na niego poczekać nieco dłużej. Według informacji zamieszczonych na profilu Legendary Pictures na Twitterze, zostanie on wydany 10 czerwca 2016. Duncan Jones, reżyser filmu, zapytany przez jednego z fanów o przyczynę opóźnienia, napisał, że wytwórni produkcja podobała się na tyle, że postanowiła wydać go w bardziej atrakcyjnym okresie.


 

Komentarz (3)

 • Ściema, pewnie balansują teraz film. :-)
  ~BeLial
  Battlenet Network
  2015/04/24 13:49
 • jakiś teaser mogliby rzucić już. ciekawe czy będzie z tego seria, a może następny to już będzie Starcraft :D ten Lewiatan i Hyperion na dużym ekranie.
  ~VeR
  2015/04/25 14:47
 • a wiadomo czy ten film to będzie grany przez aktorów w przebraniach, czy będzie pełna animacją 3d, czy może obrobionym tak jak beowulf?

  Z tymi terminami to trzeba brać ze sporym dystansem. Jeszcze z 10 razy będą przekładać.

  Szkoda, ze nie robią filmu w uniwersum starcraft - Mogliby zekranizować 5 częśći z trylogii gier i książek. Chciałbym zobaczyć zderzenie się w kosmosie dwóch statków dominium - większych od Hyperiona (=*___*=) Albo wzruszającą scenę przypadkowej śmierci tej mechaniczki...
  ~Hamu
  2015/04/26 14:57

Pozostałe nowości