Trzynasty sezon rankingowy w Hearthstone - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 01.04.2015

Trzynasty sezon rankingowy w Hearthstone

Nowy miesiąc oznacza również rozpoczęcie kolejnego sezonu rankingowego w Hearthstone. Tym razem gracze biorący w nim udział będą mogli zdobyć nowy, przesłodki rewers do kart!

Trzynasty oficjalny sezon rankingowy wkrótce rozpocznie się w Hearthstone - z tej okazji prezentujemy nowy rewers kart, który możecie już dodać do swojej kolekcji!

Zwycięstwo w rankingowej grze Hearthstone na pewno jest bardzo słodkie! Pokażcie swoje cukiernicze podboje tym Babeczkowym rewersem. Możecie go zdobyć wyłącznie grając w Hearthstone w kwietniu.

Nowy rewers zastąpi domyślną grafikę na odwrocie kart w waszych taliach. To wspaniały sposób na pochwalenie się swoimi wyczynami w Hearthstone! Aby otrzymać nowy rewers kart, należy zdobyć rangę 20 w trybie gry rankingowej. Rewers zostanie przyznany na koniec sezonu rankingowego i będzie dostępny tylko w tym miesiącu.

Nie zapominajcie również, że im dalej zajdziecie w danym sezonie rankingowym, tym więcej dodatkowych gwiazdek otrzymacie w kolejnym sezonie. W przypadku trybu rankingowego otrzymacie gwiazdki na podstawie waszych osiągnięć w ubiegłym sezonie – jedną za każdą zdobytą rangę. Miejcie na uwadze, że nawet jeśli bonusowe gwiazdki z poprzedniego sezonu zapewniają wam rozpoczęcie rozgrywki z rangą 20 lub wyższą w nowym sezonie, to i tak musicie przynajmniej raz zalogować się do gry, aby zdobyć nowy rewers kart.

Ponadto 100 najlepszych graczy w randze Legendy otrzyma punkty, które będą się liczyć do kwalifikacji do tegorocznych mistrzostw Hearthstone World Championship. Aby dowiedzieć się, jak możecie zostać mistrzami świata w waszą ulubioną karciankę, zapoznajcie się z artykułem zapowiadającym tegoroczne rozgrywki.

Smakowite czasy czekają na was w grach rankingowych! Poddajcie swoje umiejętności próbie w trzynastym, słodkim sezonie rankingowym, który będzie trwał w kwietniu!

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości