Wezwanie do testowania zmian balansu - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 30.03.2015

Wezwanie do testowania zmian balansu

Na oficjalnym blogu Blizzarda pojawił się nowy wpis odnośnie testowania balansu:
Właśnie dodaliśmy do listy map w grach dowolnych StarCrafta II nową mapę do testów balansu o nazwie „Martwe Skrzydło ER (Deadwing LE) 2.1.8 – balans v1.2”. Na tej mapie będziemy testować poprawki do Orkana.


Poniżej znajdziecie listę zmian, jak również informacje o tym, jak je przetestować w sposób łatwy i przyjemny! Pamiętajcie jednak, że żadna z tych zmian nie jest ostateczna. Zamierzamy dalej przyglądać się wpływowi każdej z nich na grę i potencjalnie przetestować kolejne, po zapoznaniu się z waszym odzewem na ich temat. Przyjrzyjmy się teraz pełnej liście zmian, które możecie sprawdzić w tej wersji:

Zmiany na mapie do testowania balansu

Mapa do testowania balansu: „Martwe Skrzydło ER (Deadwing LE) 2.1.8 – balans v1.2”

Protosi

    Orkan
        +14 dodatkowych punktów obrażeń zadawanych masywnym jednostkom powietrznym.

 

Modyfikacja rozszerzeniowa do testowania balansu

Opublikowaliśmy również uaktualnioną wersję modyfikacji rozszerzeniowej do testowania balansu, więc możecie wypróbować wprowadzone do gry zmiany na mapach innych niż „Martwe Skrzydło (Deadwing)”. Gracze zainteresowani wypróbowaniem modyfikacji rozszerzeniowej poniżej znajdą szczegółowe instrukcje:

  • W menu gier dowolnych należy przejść do opcji „Przeglądaj mapy”;
  • Po dokonaniu wyboru konkretnej mapy, należy kliknąć przycisk „Stwórz z modyfikacją” w prawym dolnym rogu okna;
  • Z rozwijanej listy u góry ekranu należy wybrać sortowanie wg modyfikacji Blizzarda;
  • Z listy należy wybrać modyfikację rozszerzeniową do testowania balansu („Balance Test Mod”) i kliknąć przycisk „Stwórz grę”.

Jeśli ciekawi was, dlaczego zespół odpowiedzialny za balans w grze StarCraft II zdecydował się na wprowadzenie wymienionych powyżej potencjalnych zmian, zapraszamy do zapoznania się z treścią  ostatniego wpisu na forum autorstwa Davida Kima (wpis w j. angielskim).

Pamiętajcie, że opinie i sugestie oparte na waszych doświadczeniach z jak największej liczby meczów rozegranych w ramach testowania balansu są dla nas niezwykle cennym źródłem informacji. Bardzo prosimy, żebyście przed opublikowaniem na forum swoich opinii na temat powyższych zmian pograli trochę na mapie testowej.

Jak zawsze, jesteśmy wdzięczni za wasze nieustanne wsparcie, a także wszelkie nadsyłane do nas sugestie i opinie. Chcielibyśmy raz jeszcze podkreślić, że żadna z wyżej opisanych zmian nie jest ostateczna. Kiedy uznacie, że gruntownie przetestowaliście wprowadzone przez nas modyfikacje, podzielcie się wrażeniami!

Źródło: eu.battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości