Dwunasty sezon rankingowy wkrótce się zakończy - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 24.03.2015

Dwunasty sezon rankingowy wkrótce się zakończy

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji wbić 20 rangi w Hearthstone, a chcecie zdobyć rewers kart Ragnarosa, nie zostało wam dużo czasu. Obecny sezon zakończy się już za tydzień, we wtorek 31 marca, dlatego gorąco (jak na Ragnarosa przystało) zachęcamy was do grania w trybie rankingowym!

x

Nieco ponad tydzień dzieli nas od zakończenia dwunastego sezonu rankingowego Hearthstone, który dobiegnie końca we wtorek 31 marca. To ostatnia szansa, aby zaznać oczyszczenia w płomieniach Władcy Ognia i zdobyć jak najwyższe miejsce w klasyfikacji rankingowej!

Aby dodać rozżarzony rewers kart Ragnarosa do swojej kolekcji, osiągnijcie rangę 20 w trybie gry rankingowej do końca miesiąca. Rewers zostanie przyznany po zakończeniu sezonu.

Im dalej zajdziecie w danym sezonie rankingowym, tym więcej dodatkowych gwiazdek otrzymacie w kolejnym sezonie. W przypadku trybu rankingowego otrzymacie gwiazdki na podstawie waszych osiągnięć w ubiegłym sezonie – jedną za każdą zdobytą rangę.

Pamiętajcie również, że 100 najlepszych graczy w randze Legendy otrzyma punkty, które będą się liczyć do kwalifikacji do tegorocznych mistrzostw Hearthstone World Championship. Aby dowiedzieć się, jak możecie zostać mistrzami świata w waszą ulubioną karciankę, zapoznajcie się z artykułem zapowiadającym tegoroczne rozgrywki.

Do zobaczenia w kwietniu w trzynastym sezonie rankingowym, który przyniesie także nowy rewers kart do zdobycia oraz możliwość powiększenia swojej puli punktów kwalifikacyjnych do mistrzostw świata!

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości