Ruszyła przedsprzedaż przygody Czarna Góra - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 20.03.2015

Ruszyła przedsprzedaż przygody Czarna Góra

Jeśli tak samo jak my nie możecie doczekać się pojawienia drugiej po Klątwie Naxxramas przygody w Hearthstone, to mamy dobre wieści. Ruszyła przedsprzedaż Czarnej Góry, która dodatkowo nagrodzi wszystkich tych, którzy zdecydują się na jej zakup przed premierą unikalnym rewersem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w poniższym wpisie.

Rozpoczęliśmy przyjmowanie zamówień przedpremierowych na nadchodząca przygodę w Hearthstone. Już wkrótce legendarna Czarna Góra otworzy swe podwoje dla wszystkich dzielnych śmiałków, którym nie zabraknie odwagi, by zapuścić się w jej czeluści i stawić czoła zamieszkującym ją ognistym adwersarzom!

Zakup w przedsprzedaży zagwarantuje natychmiastowy dostęp do poszczególnych skrzydeł przygody w miarę ich udostępniania, a także zapewni wam rewers kart Ognistej Czeluści. Możecie zdobyć ten rozgrzany do czerwoności rewers wyłącznie przy zamówieniu przygody Czarna Góra w przedsprzedaży za walutę inną niż złoto, w tym za prawdziwe środki pieniężne bądź środki zgromadzone na koncie iTunes lub Google Play.

Odwiedźcie wewnętrzy sklep w Hearthstone i złóżcie zamówienie przedpremierowe na Czarną Górę w cenie 21,99 EUR (24,99 EUR w wersji na tablety iPad), po czym koniecznie zmieńcie rewers swojej talii na rozżarzoną wulkanicznym podmuchem Ognistą Czeluść!

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości