Jedenasty sezon rankingowy w Hearthstone - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 02.02.2015

Jedenasty sezon rankingowy w Hearthstone

Na łamach oficjalnej strony społecznościowej Hearthstone pojawił się wpis informujący o rozpoczęciu kolejnego sezonu rankingowego w grze. Tym razem w ręce graczy może trafić okolicznościowy rewers związany z obchodami księżycowego nowego roku!

Rozpoczynamy jedenasty oficjalny sezon rankingowy w Hearthstone! Z tej okazji prezentujemy nowy rewers kart, który możecie już dodać do swojej kolekcji!

Obchody księżycowego nowego roku zawitały do Hearthstone! Życzymy wam, aby przez cały rok dopisywało dam szczęście w rozgrywkach rankingowych – zwłaszcza w lutym, gdy możecie zdobyć okolicznościowy rewers kart!

Ranked-S11feb_Cardback_HS_Lightbox_CK_500x345.png

Nowy rewers zastąpi domyślną grafikę na odwrocie kart w waszych taliach. To wspaniały sposób na pochwalenie się swoimi wyczynami w Hearthstone! Aby otrzymać rewers kart, należy zdobyć rangę 20 w trybie gry rankingowej. Rewers zostanie przyznany na koniec sezonu rankingowego i będzie dostępny tylko w tym miesiącu.

Nie zapominajcie również, że im dalej zajdziecie w danym sezonie rankingowym, tym więcej dodatkowych gwiazdek otrzymacie w kolejnym sezonie. W przypadku trybu rankingowego otrzymacie gwiazdki na podstawie waszych osiągnięć w ubiegłym sezonie – jedną za każdą zdobytą rangę. Miejcie na uwadze, że nawet jeśli bonusowe gwiazdki z poprzedniego sezonu zapewniają wam rozpoczęcie rozgrywki z rangą 20 lub wyższą w nowym sezonie, to i tak musicie przynajmniej raz zalogować się do gry, aby zdobyć nowy rewers kart.

Ponadto 100 najlepszych graczy w randze Legendy otrzyma punkty, które będą się liczyć do kwalifikacji do tegorocznych mistrzostw Hearthstone World Championship. Aby dowiedzieć się, jak możecie zostać mistrzami świata w waszą ulubioną karciankę, zapoznajcie się z artykułem zapowiadającym tegoroczne rozgrywki.

Czeka was rok szczęścia, radości i obfitości! Weźcie udział w świętowaniu księżycowego nowego roku i wespnijcie się na sam szczyt klasyfikacji rankingowej, a nowy rewers kart będzie wasz!

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości