1 sezon rankingowy 2015 już wkrótce! - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 10.01.2015

1 sezon rankingowy 2015 już wkrótce!

Na koniec każdego sezonu rankingowego ligi są „blokowane”, co oznacza, że gracze nie mogą już awansować ani spaść ze swojej aktualnej ligi czy dywizji, a pule punktów bonusowych przestają rosnąć. Nie ma jednak powodu, aby rezygnować z gry po zablokowaniu lig. Gracze wciąż mogą wykorzystać pozostałe punkty bonusowe i walczyć o pozycje w obrębie swoich dywizji, aż do zakończenia sezonu. Po zablokowaniu sezonu aktualizowane będą dalej wewnętrzne rankingi poziomu umiejętności, na podstawie których określane są awanse i spadki z lig. Co za tym idzie, wyniki rozgrywek z okresu po zablokowaniu sezonu będą się liczyć w rozstawieniu w ligach w następnym sezonie. Wyniki za ostatni sezon możecie sprawdzić odwiedzając dział lig i rankingów w profilu StarCrafta II.


Sezon 4. 2014 jest już zablokowany i niebawem dobiegnie końca. 1. sezon 2015 rozpocznie się 12 stycznia o godzinie 01:01 czasu polskiego, a rywalizacja w lidze arcymistrzowskiej rozpocznie się tydzień po starcie nowego sezonu. Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu przyznane zostaną nagrody za poprzedni i nastąpi zresetowanie puli punktów bonusowych. Ukryte wskaźniki umiejętności, wykorzystywane w meczach oraz przy ustalaniu lig, zostaną zachowane. Gracze, którzy rozegrali mecze sprawdzające w poprzednim sezonie, będą musieli rozegrać tylko jeden nowy mecz o rozstawienie po rozpoczęciu następnego sezonu.

W nadchodzącym sezonie będziemy korzystać ze zaktualizowanej puli map dla trybów 1 na 1, 2 na 2, 3 na 3 i 4 na 4. Szczegółowe informacje dotyczące zmian wprowadzonych w puli map zamieścimy wkrótce.

Darmowa zmiana nazwy postaci w StarCraft II zostanie ponownie dodana do wszystkich kont, dla których funkcja ta nie jest obecnie dostępna. Opcje zmiany nazwy postaci nie kumulują się (co oznacza, że w danym momencie można mieć tylko jedną darmową możliwość takiej zmiany) - więc jeśli rozważacie taki krok, to nie zwlekajcie ani chwili dłużej.

Skoro wiecie już wszystko o zakończeniu 4. sezonu 2014, nie pozostaje wam nic innego, jak odpalić StarCrafta II i rozegrać kilka meczy przed zwieńczeniem rozgrywek!

Życzymy powodzenia wszystkim, którzy zmierzą się w rozgrywkach pierwszego sezonu i mamy nadzieję, że będziecie się świetnie bawić na nowych mapach. GL HF!

Źródło: eu.battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości