Dziesiąty sezon rankingowy w Hearthstone - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 01.01.2015

Dziesiąty sezon rankingowy w Hearthstone

Wczoraj wraz z zakończeniem 2014 roku dobiegł końca również dziewiąty sezon rankingowy w Hearthstone. Za zmagania w styczniu gracze będą mogli zdobyć rewers nawiązujący do draeńskiego bohatera, Maraada, który poprowadził wojska Przymierza przeciwko Żelaznej Hordzie w najnowszym dodatku do World of Warcraft, Warlords of Draenor.

Rozpoczynamy dziesiąty oficjalny sezon rankingowy w Hearthstone! Z tej okazji prezentujemy nowy rewers kart, który możecie już dodać do swojej kolekcji!

Czas zawierzyć się światłości! W styczniu waszym powołaniem w trybie rankingowym będzie zdobycie rewersu kart Maraada, pogromcy mroków! Będzie on dostępny tylko w tym miesiącu.

Nowy rewers zastąpi domyślną grafikę na odwrocie kart w waszych taliach. To wspaniały sposób na pochwalenie się swoimi wyczynami w Hearthstone! Aby otrzymać rewers kart gnomów, należy zdobyć rangę 20 w trybie gry rankingowej. Rewers zostanie przyznany na koniec styczniowego sezonu rankingowego.

Nie zapominajcie również, że im dalej zajdziecie w danym sezonie rankingowym, tym więcej dodatkowych gwiazdek otrzymacie w kolejnym sezonie. W przypadku trybu rankingowego otrzymacie gwiazdki na podstawie waszych osiągnięć w ubiegłym sezonie – jedną za każdą zdobytą rangę. Miejcie na uwadze, że nawet jeśli bonusowe gwiazdki z poprzedniego sezonu zapewniają wam rozpoczęcie rozgrywki z rangą 20 lub wyższą w nowym sezonie, to i tak musicie przynajmniej raz zalogować się do gry, aby zdobyć nowy rewers kart.

Stańcie do walki uzbrojeni w młot sprawiedliwości i wespnijcie się na sam szczyt klasyfikacji rankingowej, a rewers kart Maraada będzie wasz!

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości