Hot6ix Cup 2014 - sOs wraca na tron! - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 13.12.2014

Hot6ix Cup 2014 - sOs wraca na tron!

Koreańczyk sOs, zwycięzca WCS Global Finals 2013 po raz kolejny okazał się najlepszym protossem końcówki roku. Na jego konto trafiło kolejne, ważne w esportowym świecie trofeum -  mistrz Hot6ix Cup 2014 i czek na 18.000$.

Co ciekawe w całym turnieju sOs nie przegrał ani jednej gry i stracił zaledwie 4 mapy. Po jego wcześniejszych grach TvP można było obstawić zwycięzki finał z MKP, który ostatecznie zakończył się wynikiem 4:1. sOs w drodze do finału pokonał także w ładnym stylu terran SkyHigh 3:0 i Innovation 3:1.

Sporym zaskoczeniem okazał się słaby występ Flasha, który już w pierwszej rundzie został pokonany przez Soulkey i SkyHigh, i tym samym pożegnał się z dalszymi grami w turnieju. Podobnie słabszy występ zaliczył także Parting, po przegranych 0:2 z Bbyong i 1:2 z Zest został wyeliminowany w początkowej rundzie.

Bardzo dobry występ zaliczyli natomiast MKP (MarineKingPrime), który wraca do wysokiej formy po dłuższej przerwie i niespodziewanie, dobrze znany ze sceny Brood War - SkyHigh z teamu CJ Entus. Jego wygrane z Flashem 2:1, 2:1 z Classiciem i 3:1 z Bbyong nie mogły być przypadkowymi wynikami.
 

  • Wszystkie wyniki gier zobaczyć można tutaj

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości