Dziewiąty sezon rankingowy w Hearthstone – majsterkowanie z gnomami! - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 01.12.2014

Dziewiąty sezon rankingowy w Hearthstone – majsterkowanie z gnomami!

Rozpoczyna się kolejny sezon rankingowy w Hearthstone! Przygotowując się do wydania dodatku Gobliny vs. Gnomy, Blizzard wprowadza rewers nawiązujący do rasy gnomów, który będzie nagrodą za aktywny udział w rozgrywkach w bieżącym miesiącu.

Rozpoczynamy dziewiąty oficjalny sezon rankingowy w Hearthstone! Z tej okazji prezentujemy nowy rewers kart, który możecie już dodać do swojej kolekcji!

Załóżcie gogle ochronne i spodnie robocze! W grudniu sezon rankingowy należeć będzie do zwariowanych majsterkowiczów i inżynierów, którzy wykorzystają swoje talenty i pomysłowość, aby zdobyć najnowszy cud techniki: gnomi rewers kart!

Nowy rewers zastąpi domyślną grafikę na odwrocie kart w waszych taliach. To wspaniały sposób na pochwalenie się swoimi wyczynami w Hearthstone! Aby otrzymać gobliński rewers kart, należy zdobyć rangę 20 w trybie gry rankingowej. Rewers zostanie przyznany na koniec listopadowego sezonu rankingowego.

Nie zapominajcie również, że im dalej zajdziecie w danym sezonie rankingowym, tym więcej dodatkowych gwiazdek otrzymacie w kolejnym sezonie. W przypadku trybu rankingowego otrzymacie gwiazdki na podstawie waszych osiągnięć w ubiegłym sezonie – jedną za każdą zdobytą rangę. Miejcie na uwadze, że nawet jeśli bonusowe gwiazdki z poprzedniego sezonu zapewniają wam rozpoczęcie rozgrywki z rangą 20 lub wyższą w nowym sezonie, to i tak musicie przynajmniej raz zalogować się do gry, aby zdobyć nowy rewers kart.

Jeżeli nie zamieniliście jeszcze siebie i wszystkich swoich znajomych w kurczaki przy pomocy gnomiego rekombobulatora, najwyższy czas wskoczyć do gry, pomajsterkować co nieco przy taliach i wspiąć się na sam szczyt klasyfikacji rankingowej!

Przy okazji życzymy wam wszystkim wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Źródło: Battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości