Premiera Warlords of Draenor już jutro! - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 12.11.2014

Premiera Warlords of Draenor już jutro!

Już jutro odbędzie się premiera kolejnego dodatku do World of Warcraft! Armie Przymierza i Hordy szykują się do wkroczenia na Draenor, aby stawić czoła Żelaznej Hordzie, która zagraża światu Azeroth. Wielu bohaterów już czeka na wybicie północy, kiedy otworzy się mroczny portal za którym czeka na nich zupełnie nowa przygoda.

Widzieliśmy sporo pytań na temat tego, co wydarzy się wraz z wydaniem Warlords of Draenor, dlatego przygotowaliśmy krótki FAQ, który mamy nadzieję rozwieje większość wątpliwości.

Kiedy odbędzie się premiera dodatku w mojej strefie czasowej/regionie?

 • Europa o 00:00 CET w czwartek, 13 listopada

Jak mogę wejść do Draenoru?

Kiedy zegar wybije północ, będziecie mogli zaobserwować następujące rzeczy:

 • Pojawi się informacja od serwera (żółty tekst w oknie czata), która poinformuje o wydaniu dodatku.
 • Jeśli już ulepszyliście swoje konto do Warlords of Draenor, w waszym dzienniku pojawi się nowe zadanie, które pokieruje was do Blasted Lands. Nie musicie być w żadnej stolicy, aby otrzymać zadanie. Jeśli nie ulepszyliście swojego konta, nie otrzymacia zadania, ani nie będziecie mieli możliwości wejścia do Draenoru do momentu, kiedy to zrobicie.
 • Kiedy dotrzecie do Blasted Lands, porozmawiajcie z Khadgarem pod Dark Portalem i wejdźcie do Draenoru!
 • Pamiętajcie: nie musicie być online o północy, aby otrzymać zadanie, będzie ono czekało na was niezależnie od tego, kiedy się zalogujecie.

Czy muszę instalować Warlords of Draenor lub korzystać z dysku instalacyjnego?

Jeśli gracie obecnie na serwerach, macie już wszystkie pliki potrzebne do Warlords of Draenor - nie musicie nic więcej ściągać ani instalować. Jeśli nie zaktualizowaliście jeszcze  swojego Worl of Warcraft do wersji 6.0.3, możecie włączyć aplikację Battle.net, aby to zrobić lub zainstalować grę korzystając z płyty DVD, jeśli kupiliście pudełkową wersję Warlords of Draenor.

Czy muszę się wylogować o północy, aby zacząć levelowanie?

Nie! Jeśli już ulepszyliście swoje konto do Warlords of Draenor, nie będziecie musieli nic zrobić!

Co się stanie, jeśli ulepszyłem postać do 90 poziomu po premierze Warlords of Draenor?

 • Jeśli nie ulepszyliście swojego konta do Warlords of Draenor, wasza ulepszona postać znajdzie się w Blasted Lands.
 • Jeśli ulepszyliście swoje konto do Warlords of Draenor, wasza ulepszona postać zostanie umieszczona bezpośrednio w Tanaan Jungle.

Źródło: Battle.net

Komentarz (4)

 • Grałbym :D
  ~BeLial
  Battlenet Network
  2014/11/12 21:18
 • To ja w sumie nie rozumiem po co są płyty z grą, skoro i tak dodatek sam się ściąga z internetu? I to jest przymus - pamiętam, jak w MoP chciałem zainstalować grę z płyty, to się NIE DAŁO - gra sama się musiała pobrać z aplikacji, nie było innej możliwości. To chore imo.
  ~Lisq
  2014/11/14 02:32
 • 2 dzień po premierze, a na serwery nie można się dostać. Jak ktoś pracuje i przychodzi do domu po południu to, aby wejść do gry tak o 22giej powinien stanąć w kolejce gdzieś około 16tej. Potem wejście jest praktycznie niemożliwe. Kolejki są ponad 5000. Nigdy jeszcze tak nie było. Jak Blizzard coś z tym nie zrobi to ludzie którzy będą chcieli pograć pod wieczór, nie pograją.
  ~Solanria
  2014/11/14 21:35
 • sobota, niedziela dokładnie to samo, udało się wbić tylko po restarcie serwera. Potem jak chciałem wbić o 15.15 to już byłem w kolejce na miejscu 4k z czymś tam, zostawiłem sobie tą kolejkę dla testu i z czystej ciekawości kiedy wbiję - otóż wbiłem dokładnie o 20.15 - 5 pieprzonych godzin kolejki !!!! Jakoś inne MMO radzą sobie z oblężeniami poprzez otwieranie dodatkowych serwerów klonów na czas największych natłoków. Poza tym powinni udostępnić DARMOWĄ migrację postaci na inne serwery przez miesiąc po premierze dodatku bo to jest oczywiste że populacja wzrośnie i serwery normalnie o dużej populacji staną się nie możliwe do wejścia (jak np Burning Legion), a tak to mozna by sobie pograć na spokojnie na innym serwerze i jak się uspokoi to wrócić.
  ~Yogoort
  2014/11/17 08:24

Pozostałe nowości