Rozpoczęcie 4. sezonu 2014 w grze rankingowej - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 11.11.2014

Rozpoczęcie 4. sezonu 2014 w grze rankingowej

Rozgrywki 4. sezonu 2014 już się rozpoczęły! Zresetowano pulę punktów premiowych oraz rankingi i przyznano nagrody za 3. sezon. Wyniki za ostatni sezon możecie sprawdzić odwiedzając dział lig i rankingów w profilu StarCrafta II.

Ponadto sezon 4. powraca do klasyki i wnosi wymarzoną pulę map, którą mieliście okazję skompletować. Zanim przystąpicie do gry, poświęćcie chwilę, aby poznać mapy wybrane w głosowaniu – możecie to zrobić w tym miejscu.

Jak zawsze ukryte rankingi poziomu umiejętności wykorzystywane w systemie dobierania graczy przenoszą się z jednego sezonu na drugi, dlatego jeśli przed blokadą 3. sezonu uplasowaliście się już w jednej z lig, to teraz wystarczy rozegrać jeden mecz sprawdzający, aby rozpocząć nowy sezon.

Ponadto dodaliśmy opcję darmowej zmiany nazwy postaci w StarCraft II do wszystkich kont, dla których funkcja ta nie była dostępna. Prosimy pamiętać, że opcje zmiany nazwy postaci nie kumulują się (co oznacza, że w danym momencie można mieć tylko jedną darmową możliwość takiej zmiany).

Życzymy powodzenia wszystkim, którzy zmierzą się w rozgrywkach nowego sezonu i mamy nadzieję, że będziecie się świetnie bawić na klasycznych mapach. GL HF!

Źródło: eu.battle.net

Komentarz (0)

  • Brak komentarzy

Pozostałe nowości