Nowe mapy w Heroes of the Storm - fani Diablo powinni być zadowoleni! - Nowości - Battlenet Network

Nowości

Data publikacji : 09.11.2014

Nowe mapy w Heroes of the Storm - fani Diablo powinni być zadowoleni!

Podczas tegorocznej imprezy BlizzCon, twórcy Heroes of the Storm przedstawili kolejne nowe mapy, które w niedalekiej przyszłości zostaną udostępnione w produkcji Blizzarda. Jedna z nich nawiązuje klimatem do trzeciej odsłony Diablo. Tematem przewodniem jest piekło i niebo, iście Diabłowe klimaty! Jednak to nie koniec nowości w MOBIE Niebieskich. Dodane zostaną nowe postaci z Sanktuarium, Krzyżowiec, Król Szkieletów oraz Rzeźnik.

Nowi bohaterowie w Heroes of the Storm

Na konwencie BlizzCon ujawniliśmy kilka nowych pól bitewnych, które już wkrótce pojawią się w Nexusie, a w niniejszym artykule poświęconym Heroes of the Storm z przyjemnością prezentujemy wam Podniebną Świątynię, Grobowiec Pajęczej Królowej oraz pole bitewne inspirowane uniwersum Diablo!

Podniebna Świątynia

Podniebna Świątynia to najnowsza mapa, jaką stworzyliśmy na potrzeby Heroes of the Storm, i jeden z niezbadanych dotychczas światów, w podróż do których zabiera graczy Nexus. Podniebna Świątynia to zapierające dech w piersiach unoszące się w powietrzu miasto inspirowane architekturą starożytnego Egiptu, pełne akweduktów, majestatycznych budowli i tętniących życiem oaz.

Co równie ważne, na każdym kroku czai się tam niebezpieczeństwo. Oprawę graficzną wszystkich stronników, najemników, wież itp. zaprojektowaliśmy tak, aby odzwierciedlała motywy przewodnie Podniebnej Świątyni. To nowe, niezwykłe pole bitewne pojawia się w wersji demonstracyjnej Heroes of the Storm dostępnej dla wszystkich uczestników BlizzConu, a my z wielką przyjemnością podzielimy się z wami kolejną garścią informacji o nim w nieodległej przyszłości!

Grobowiec Pajęczej Królowej

Podczas BlizzConu zaprezentowaliśmy również projekt naszego pierwszego pola bitewnego, które w całości stanowi jedno, wielkie, zamknięte pomieszczenie. Prace nad Grobowcem Pajęczej Królowej wciąż trwają, ale olbrzymie komnaty, krypty i podobne do labiryntu korytarze przywodzą na myśl rozległą, podziemną metropolię pełną wyniosłych budowli i skąpaną w tajemniczym blasku, kryjącą w sobie niezliczone przerażające zakamarki pełne pajęczych sieci... wraz z ich wielonogimi mieszkańcami.

Pole bitewne inspirowane uniwersum Diablo

Wiemy, że wielu graczy z niecierpliwością oczekiwało na pojawienie się w Nexusie światów znanych z klasycznych tytułów Blizzarda – z pewnością ucieszy ich więc pierwszy rzut oka na wczesną wersję pola bitewnego inspirowanego uniwersum Diablo, gdzie zastępy Królestwa Niebios ścierają się z legionami Płonących Piekieł.

Będziemy was informować na bieżąco o postępach prac nad zaprezentowanymi tutaj polami bitewnymi, więc trzymajcie rękę na pulsie!

Źródlo: Battle.net

Komentarz (9)

 • Ta mapa po lewej byłaby świetna do aren pvp w d3 ;p
  ~sardu
  2014/11/09 10:51
 • Dokładnie :-)

  Hots coraz fajniej wygląda, jestem mega zadowolony z tego, jak ta gra się rozwija.

  To co zaprezentowali o Diablo mocno mnie zawiodło, nie powiedzieli dosłownie nic ciekawego, nie ma nawet o czym pisać tak szczerze powiedziawszy. Szkoda.
  ~BeLial
  Battlenet Network
  2014/11/09 10:57
 • BeLial - dla mnie newsy o Diablo są lepsze niż jakby ogłosili X2. Powraca WW Barb ! :D
  ~sardu
  2014/11/09 11:44
 • ~sardu: Nie gram Barbem :P
  ~BeLial
  Battlenet Network
  2014/11/09 13:36
 • Ciekawe jakie skille wybrali do krzyżowca.
  ~VeR
  2014/11/09 16:44
 • krzyzowcowi dali te tarcze krzyzowe wylatujace w 4 strony swiata ktore zadaja obrazenia i wybijaja wroga na bardzo duza odleglosc, a ceche dostal ze ma 75 procent szansy na zablokowanie ataku wrecz , ultimate to przywolanie 3 promieni furii niebios ktore auto namierzaja wrogich bohaterow, i jeden , dali mu jeszcze obszarowy wymach korbaczem sredniego zasiegu wywolujacy krwawienie wroga
  ~tanato
  2014/11/09 21:07
 • A więc tak wygląda PvP w Diablo 3... Szkoda, że musiałem wydać tyle kasy. Okazało się, że potrzeba do tego stworzyć inną grę :)
  ~Sok
  2014/11/12 11:10
 • ~Sok: Hehe, coś w tym jest ;-)
  ~BeLial
  Battlenet Network
  2014/11/12 16:24
 • Uważam że to bardzo dobry pomysł z tymi postaciami. Jestem fanem diablo i powinno być wiecej postaci z Diablo. Najbardziej by moglibyście dodać postacie takie jak król archaniołów i Malthael śmierć
  ~Kioks
  2015/04/21 21:25

Pozostałe nowości